FastPay Sistemi Nedir? FastPay ile Para Gönderme

Bu İçeriğe Oy Ver post

FastPay Sistemi Nedir? FastPay ile Para Gönderme Nasıl yapılır? 7/24 para gönderme işlemi yapılıyor mu? FastPay nasıl yüklenir? sorularına bu yazımızda cevap vermiş olacağız.

Birçok kişinin faydalanabileceği ve en çok ihtiyaç duyduğu hizmetler arasında yer alan mobil cüzdan FastPay, hayatımıza hızlı bir giriş yaptı. FastPay ile yapılan işlemler, nasıl kullanıldığı, nasıl para yüklendiği ve kullanmaya nasıl başlayabileceği gibi daha birçok özellik için  makalemizin devamını okuyabilirsiniz.

Teknolojinin hayatımızın her alanını sardığı ve sürekli hayatımızın içinde yer aldığı bu günlerde, birçok kişinin ihtiyacı olan hizmetleri sunan mobil FastPay birçok kolaylık sağlıyor.

FastPay nedir? Nasıl Kullanılır FastPay İle Hangi İşlemler Yapılır?

FastPay, herhangi bir bankanın müşterisi olmasanız bile, cep telefonunuz ile ödeme yapabileceğiniz, nakit para çekebileceğiniz ve birçok bankacılık işlemini kolaylıkla gerçekleştirebileceğiniz bir uygulama.

FastPay İle Hangi İşlemler Yapılır?

FastPay ile akıllı telefonunuzu kullanarak, bir başka cep telefonuna ücretsiz bir şekilde para gönderirim işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Yine FastPay ile  ATM’den kartsız bir şekilde para çekebilir ve üye  işyerlerine ödeme işlemlerini gerçekleştirebilirsiniz.  FastPay mobil cüzdan ile pratik ve sorunsuz bir şekilde cep telefonlarınıza TL yüklemesi gerçekleştirebilirsiniz. FastPay uygulamasını kullanmak için, herhangi bir bankanın müşterisi olmanıza gerek yoktur.

Telefonunuza FastPay uygulamasını yükledikten sonra, uygulamanın tüm fonksiyonlarını kullanabilirsiniz. FastPay, Denizbank müşterilerine Denizbank’ta bulunan kredi kartı mevduat hesabı gibi ürünleri FastPay mobil cüzdanı ekleyerek, Denizbank üye işyerlerinde dilediğiniz gibi alışveriş yapma fırsatı sunmaktadır. Denizbank müşterisi olmasanız bile, cüzdan menüsü üzerinden istediğiniz bankanın kredi kartlarını hesaba kart ekle seçeneği üzerinden kart ekle diyerek FastPay hesabınıza ekleyebilirsiniz.

Bunun dışında favori kredi kartı belirleme fonksiyonunu kullanarak, FastPay üzerinden gerçekleştireceğiniz birçok ödemelerin favori kredi kartınız üzerinden olmasını hızlı bir şekilde sağlayabilirsiniz. Böylece, yapacağınız ödemeler de hızlı bir şekilde gerçekleşecektir. Tüm bu özelliklerin dışında, FastPay üzerinden fatura ödemeleri ve şans oyunları gibi işlemleri de kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Fastpay Nedir? Fastpay Nasıl Kullanılır?
Fastpay Nedir? Fastpay Nasıl Kullanılır?

FastPay Nasıl Para Yüklenir?

FastPay’inize para yüklemek istediğinizde, istediğiniz bankaya ait kredi kartını veya Denizbank vadesiz hesabınızı kullanabilirsiniz. Kullanacağız para yükleme seçeneğini, cüzdan menüsünden eklemeniz yeterli olacaktır. Bunun dışında DenizBank ATM’si üzerinden de kartınıza para yükleme imkanımız bulunmaktadır.

Para yükleme ile uğraşmak istemiyorsanız, başka bir FastPay kullanıcısından, sizin sahip olduğunuz FastPay mobil cüzdanınıza, cep telefonu numaranızı kullanarak para transfer etmesini isteyebilirsiniz. Türkiye’de faaliyet gösteren tüm bankalardaki hesaplardan FastPay mobil cüzdanınıza, EFT yöntemini kullanarak para  gönderimi gerçekleştirebilirsiniz.

FastPay’inize EFT yöntemi kullanarak para göndermek istediğinizde banka adına, DenizBank, il ve şube seçeneğine İstanbul ve FastPay seçeneklerini seçtikten sonra, hesap numarası alanına FastPay’e kayıtlı olduğunuz cep telefonu numaranızı veya para göndermek istediğiniz kişinin cep telefonu numarasını girerek, kolay bir şekilde para gönderim işlemini tamamlayabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz EFT sırasında, girmiş olduğunuz bilgilerin hatalı olması halinde gönderdiğiniz tutar sizi geri iade edilecektir.

Fastpay Nedir?

FastPay Nasıl Yüklenir?

FastPay mobil cüzdan sahibi olmak ve FastPay kullanmak asla zor bir işlem değildir. Aksine birkaç basit işlemin ardından, FastPay mobil cüzdan sahibi olabilir ve anında FastPay kullanmaya başlayabilirsiniz. Öncelikli olarak yapmanız gereken şey, Google Play Store veya Apple Store üzerine uygulamayı akıllı cep telefonunuza indirmektir.

FastPay Nasıl Kullanılır?

İndirme ve kurma işlemini tamamladıktan sonra, FastPay kullanmaya başlamak için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Sizden istenen bilgileri girdikten sonra, birkaç basit işlem ile kaydınızı tamamlayabilir ve şifrenizi belirleyebilirsiniz. FastPay kullanmak için herhangi bir başkanın müşterisi olmaya gerek kalmadan, FastPay uygulamasını telefonunuza indirmeniz yeterli olacaktır.

Yorum yapın