Finans

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu nasıl yapılır? Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı almak için şartlar neler? Ziraat Bankası Öğrenci Kredi Kartı nasıl alınır? Merak ettiğiniz tüm sorularınızı bu yazımızda cevaplıyoruz.

Nakit kullanmadan alışveriş yapmak ve alışverişlerini taksitlendirmek isteyen kişiler tarafından,  kredi kartları aktif bir şekilde kullanılmaktadır. Bankalar, sunmuş oldukları kredi kartı ürünleri karşılığında, müşterilerinden yıllık bazda aylık ücret talep etmektedir. Bazı bankalar, aidat ödemesi olmayan kredi kartları sunarak müşterilerine avantajlı bir seçenek sunmaktadır. Bu yazımızda Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvuru
Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvuru

Banka kartları ve kredi kartları kanunu sözleşme şartları kısmında yer alan 24. madde uyarınca, her bankanın aidatsız bir kredi kartı sunması gerekmektedir. Ziraat Bankası’nın sunmuş olduğu aidatsız kredi kartı seçenekleri için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Ziraat Bankası Bankkart Combo Kart

Kredi kartlarına aidat ödemek istemeyen kişilerin sesine kulak veren Ziraat Bankası, Ziraat Bankkart Combo Kart ile avantajlı bir seçenek sunuyor. Üstelik Bankkart Combo Kart ile yapmış olduğunuz alışverişlerde puan kazanma ve üye işyerlerinden kazandığınız puanlar ile bedava alışveriş imkanı sizlere sunuluyor. Ayrıca bu kart ile günün her saatine nakit avans kullanma imkanımız da bulunuyor.

Ziraat Bankası tarafından sunulan Bankkart Combo Kart başvurusu yapmak için COMBO yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra, T.C. kimlik numaranızı yazıp 4757 numarasına SMS göndermeniz yeterli oluyor. Ziraat Bankası’nın Bankkart Combo Kart aidatsız kredi kartı seçeneği sadece bununla sınırlı kalmıyor.

Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu
Ziraat Bankası Kredi Kartı Başvurusu

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu ve Seçenekleri

BankkartCombo Kart kredi kartı başvurusu yaparken, dikkat etmeniz gereken şeylerden biri de başvuru yapacağınız kredi kartının özellikleridir. Bu yüzden, başvuru yapmadan önce kullanacağınız kredi kartının özelliklerini okumanız ve sizin için en avantajlı olan kredi kartına başvuru yapmanız en doğru seçenek olacaktır. Ziraat Bankası kredi kartı başvurularında SMS ile başvuru yapmak fırsatını sizlere tanıyarak, hızlı bir şekilde kredi kartı başvurusu yapmanızı sağlamaktadır. Ziraat Bankası aidatsız kredi kartı sizleri birçok avantaj sağlamaktadır.

SMS ile başvuru yapmanın yanı sıra, bulunduğumuz lokasyona en yakın Ziraat Bankası şubesine giderek de başvuru işlemlerini tamamlayabilirsiniz. Bunun dışında Ziraat Bankası’nın internet sitesi üzerinden de başvuru gerçekleştirmeimkanınız bulunmaktadır. Ziraat Bankası sizlere ATM’ler üzerinden ve internet bankacılığı üzerinden de kredi kartı başvurusu yapma fırsatını sunmaktadır.

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı Başvurusu Nasıl Yapılır?

Ziraat Bankası’ndan aidatsız kredi kartı almak için, başvuru esnasında banka tarafından sizlere belli bir şart koşulmaktadır. Aylık olarak belli bir tutar dahilinde harcama yapmanız, Ziraat Bankası tarafından sizden talep edilmektedir. Bu miktar ile ilgili taahhüt vermeniz halinde Ziraat Bankası tarafından sunulan aidatsız kredi kartına alabilirsiniz.

Ziraat Bankkart Combo Kart için 500 Türk Lirası, Bankkart Combo Gold kredi kartı için 750 Türk Lirası ve Bankkart Combo Platinum kredi kartı için 1000 Türk Lirası olarak alt harcama limiti belirlenmiştir. Aidatsız bir şekilde bu kredi kartlarına kullanabilmeniz için aylık olarak belirtilen tutarlar kadar harcama yapacağınızı taahhüt vermeniz gerekmektedir.

Aidatsız Kredi Kartı
Aidatsız Kredi Kartı

Ziraat Bankası Bankkart Combo kredi kartına başvuru yapmak istediğimizde aidatsız kampanyasına başvuru yapacağınızı belirtmeniz gerekmektedir. Bu işlemi telefon üzerinden kısa mesaj atarak gerçekleştirebilirsiniz. Cep telefonunuzun mesaj bölümüne girdikten sonra, AIDATIADE yazıp 4757’ye kısa mesaj göndermeniz yeterlidir. Ziraat Bankası’nın aidatsız kredi kartı kampanyasından faydalanmak için taahhüt vermeniz ve bahsettiğimiz işlemleri yapmanız gerekmektedir. Aksi takdirde aidatsız kredi kartına almanız hiçbir şekilde mümkün olmayacaktır. Öğrenciler için bu durum farklılık göstermektedir. Öğrenciler bu kartları herhangi bir şart olmadan olabilir.

Öğrenciler İçin Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı

Ziraat Bankası Aidatsız Kredi Kartı için başvuru yapacak 18 ile 26 yaş arasındaki öğrenciler, aidatsız öğrenci kredi kartı alabilmek için okuldan aldıkları belgeyle başvuru yapabilirler. 26 yaşın üzerinde olan yüksek lisans ve doktora öğrencileri, öğrenci belgeleri yine bu durumu belgeleyerek Ziraat Bankası aidatsız öğrenci kredi kartına başvurabilirler.

Bu başvuru telefonla yapılabileceği gibi kısa mesaj yoluyla da yapılabilmektedir. GENC BANKKART yazarak 4747’ye kısa mesaj göndererek  başvurunuzu yapabilirsiniz. Ayrıca şunu belirtmekte fayda var: Öğrenci kredi kartlarının limitleri  normal kredi kartlarına göre daha düşük olmaktadır.

Bu konu ilgili daha detaylı bilgi almak için Ziraat Bankası‘nın size en yakın şubesini ziyaret edebilirsiniz.

Bir Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Başa dön tuşu

Reklam Engelleyici Kullanmaktasınız :(

İçeriği görüntüleyebilmek için lütfen kullandığınız reklam engelleyiciyi kaldırınız.