Gizli Numaradan Arayanı Bulma ve Öğrenme (Kesin Sonuç)

2/5 - (3 votes)

Gizli Numaradan Arayanı Bulma çoğu kişinin çözüm aradığı konulardan biridir. Ayrıca Arayan numara yok bulma da herkes tarafından sorulmaktadır. Zira arayan kişinin numarasını bilmek, kimin aradığını öğrenmenize yardımcı olur. İnsanlar günümüzde farklı sebeplerden dolayı numarasını gizliye alarak arama yapabilmektedir.

Gizli Numaradan Arayanı Bulma

Her ne kadar birçok kişi çözüm olmadığını, bulunamayacağını düşünse de Turkcell, Vodafone, Türk Telekom ve diğer operatör kullanıcıları için gizli numaradan bu bilgileri öğrenmek mümkündür. Sizin için araştırdığımız yöntemleri uygularsanız, zorluk çekmeden kimin aradığını bulabilirsiniz.

Özel Numaradan Arayanı Bulma Çözüldü

Özel numara rehberde kayıtlı mıdır? Bu soruya evet ve hayır yanıtları aynı anda verilebilir. Zira bir kişi rehberinizde kayıtlı olsa da olmasa da sizi arayabilir. Dolayısıyla telefon numarasını bilmedikçe bunu anlamak oldukça güçtür.

Günümüzde insanlar farklı sebeplerden dolayı arayan kimliğini gizliye almaktadır. Ancak bu durum doğal olarak insanların aklında bir soru işareti bırakmaktadır. Eğer doğru işlemleri takip ederseniz, kısa süre içerisinde çözüm bulmanız mümkündür.

Numaranın Kime Ait Olduğunu Nasıl Öğrenebilirim?

Özel numara bulma APK gibi çözümler, günümüzde birçok kişi tarafından araştırılır. Ancak bunları denemeden önce daha pratik bir takım seçenekler de vardır. Bunlardan bir tanesini aşağıda olduğu gibi uygulamanız mümkündür;

 1. Cep telefonunuzdan *100#’yi tuşlayarak arayın.
 2. Açılacak menülerden bilinmeyen numaralar servisine dokunun.
 3. Gelen menü aracılığıyla bilinmeyen numarayı sorgulatın.

Eğer tüm bu işlemleri doğru ve sırasıyla uygularsanız, özel numara bulma APK gereksinimi olmadan çözüm bulmanız mümkündür. Böylece aynı zamanda arayan kişinin telefonunuzda kayıtlı olup olmadığını da öğrenebilirsiniz.

Gizli Numaradan Arayanı Öğrenme Yöntemleri Nelerdir?

Özel numara bulma kodu, kendisini özel bir numaradan arayan herkes tarafından doğal olarak merak edilmektedir. Bunun için yapabileceğiniz farklı çözümler vardır. Her ne kadar App Store ve Google Play Store üzerinde bulunan uygulamalar yardımcı olabilse de, bunlar sıklıkla rehberdeki numaraları tespit edebilir.

Dolayısıyla sizde kayıtlı değilse çözüm sunmamaktadır. Bundan sonra deneyebileceğiniz çok sayıda kod vardır. Aralarından bazıları temel hatları ile şöyledir;

 1. *#30# tuşlamak
 2. *#38# tuşlamak
 3. 11880 bilinmeyen numaralar servisini aramak
 4. *100# tuşlamak
 5. KIM yazıp boşlu bırakarak, sizi arayan 10 haneli GSM numarasını yazarak 7048’e SMS atmak

Eğer arayan numara yok bulma için çözümler arıyorsanız hepsini tek tek deneyebilir, çözümlere ulaşabilirsiniz.

Gizli Numara Bulma Uygulaması Var Mı?

Özel numara bulma APK var mı? Mobil teknolojinin gelişmesi ile beraber akıllı telefonların sahip olduğu özellikler de artış göstermiştir. Bu bakımdan zamanla farklı amaçlarla kullanılan aplikasyonlar da yükselmiştir.

Günümüzde gizli numara bulma uygulaması olarak kullanılabilecek çok sayıda aplikasyon vardır. Bu hem Android, hem de iOS işletim sistemi kullanıcıları için geçerlidir. Aralarından bazları ana hatları ile aşağıda olduğu gibidir;

 1. Dedektif
 2. Numara Sorgulama ve Arayan Kim
 3. Gizli Çağrı
 4. TürkContact
 5. GPT Numara Sorgulama
 6. UpCall

Özel numara bulma APK çözümleri arıyorsanız bunların her birini deneyebilirsiniz. Böylece hangi imkanları sunduğunu görebilir, sizin için uygun olana karar verebilirsiniz.

Turkcell Özel Numara Bulma

Turkcell günümüzde en çok kullanılan operatörlerden bir tanesidir. Eğer bu operatörü kullanıyorsanız ve özel numara bulma kodu arıyorsanız, deneyebileceğiniz çözümler vardır. Şayet arayan numarayı görüyorsanız, ancak kime ait olduğunu bilmiyorsanız bazı işlemler vardır.

Bilinmeyen numaralar servisinden sadece Turkcell Rehber’de kayıtlı kişilerin, irtibat bilgilerine erişim sağlanır. Dolayısıyla irtibat bilgilerinizi servise kaydetmek için REHBER AKTIF yazıp 2200’a gönderebilirsiniz.

Bundan sonra kayıt sorgulatmak için REHBER yazarak, 2200’a SMS atabilirsiniz. Rehber servisine kayıt işlemleri ücretsizdir. Eğer bilinmeyen numara sahibini öğrenmek istiyorsanız, numarayı girip 2200’a atmanız yeterlidir.

Özel numara bulma kodu ile böylece anında çözüm bulunabilir. Kişinin kim olduğu kısa sürede görülebilir. Ayrıca 11832 de aranarak, detaylı bilgi elde edilebilir. Rehber’den çıkmak istiyorsanız REHBER IPTAL yazı, 2200’a gönderebilirsiniz.

Vodafone Özel Numara Bulma

Arayan numara yok bulma nasıl yapılır? Bu soru sadece Turkcell değil, Vodafone kullanan kişiler tarafından da sorulur. Eğer bu hattı kullanıyorsanız ve sizi bilinmeyen bir numara aramışsa, kim olduğunu öğrenebilmek için şu işlemleri takip edebilirsiniz;

 1. Telefonun SMS bölümüne girin.
 2. KIM yazıp bırakın. Ardından da 10 haneli Vodafone GSM bilgisini girin.
 3. 7048’e SMS atın

Eğer tüm bu aşamaları doğru bir şekilde yaparsanız, arayan numara yok bulma başarıyla tamamlanır. Bunun yanı sıra gizliden çağrı almayı da her zaman kapatma imkanınız vardır. Böylece sorunları gelecekte de çözmeniz mümkündür.

Bunun için telefonunu SMS bölümüne girerek GIZLI AC yazıp 7046’ya göndermeniz gerekir. Bu sayede özelden ya da gizliden hiçbir zaman çağrı almamak mümkündür.

[box type=”note” align=”” class=”” width=””]İlginizi Çekebilir: Vodafone Kredi Anında 15 Bin TL[/box]

Özel Numara Bulma Türk Telekom

Arayan numara yok bulma Türk Telekom kullanan kişiler tarafından da sıklıkla sorulmaktadır. Bilinmeyen numaralar sorgulama üzerinden gerekli çözümlere anında ulaşmanız mümkündür. Bunun için bazı seçenekler şu şekildedir;

 1. BenimMenüm sayfası
 2. *100# hızlı menüsü
 3. TT MobilWAP
 4. WEB sayfasında bulunan işlemler menüsü
 5. 11811-11855

Eğer bunları uygularsanız, arayan numara yok bulma çözümleri keşfedebilirsiniz. Bunun yanı sıra Android ve iOS cihazlar için de özel seçenekler vardır. Ancak her biri farklıdır.

Arayan Numara Yok Bulma
Arayan Numara Yok Bulma

iPhone Arayan Numara Yok Bulma

iPhone arayan numara yok bulma mümkün mü? Günümüzde özel, gizli numaradan aramalar her cihazdan yapılabilir. Dolayısıyla insanlar çözümlerin olup olmadığını sık sık düşünür. Bunun için operatörünüze göre tercihleri değerlendirerek, anında çözüm bulabilirsiniz.

Bunun yanı sıra *253# kodunu yazıp araya tıklayarak da özel numaralara telefonunuzu kapatmanız mümkündür. Böylece istediğiniz çözümler bulunabilir.

*#38# Özel Numara Bulma

*#38# nedir? Bu bir özel numara bulma metodu olmasa da birçok kişi tarafından sık sık düşünülmektedir. Dolayısıyla *#30#, #31# ya da *#38# tuşlaması yapılmalıdır.

*#30# Özel Numara Bulma

Arayan numara yok bulma herkesin kafasını karıştıran durumlar arasındadır. Bunun için bu çözüm, uygulayabileceğiniz yöntemlerden biridir. Bu sayede kendi telefon numaranızı gizliye alabilirsiniz. Eğer tüm yolları denerseniz, hangisinin daha iyi çözümler sunduğunu görebilirsiniz.

11880 Gizliden Arayanı Bulma

Gizliden arayanı bulmak oldukça önemlidir. Zira insanlar o kişinin kim olduğunu merak eder. Telefondan karşı tarafın sesini tanımak oldukça zordur. Arayan numara yok bulma için bir diğer çözüm de 11880 kullanmadır. Bu sayede Vodafone, Turkcell, Türk Telekom, BimCell ve sabit hatlar gibi farklı numaradan gelen çağrıların kime ait olduğunu sorgulatabilirsiniz.

Bu numara gizli numaralardan çok, bilinen numaraların kime ait olduğunu tespit üzere geliştirilmiş bir sistemdir. Ancak arayarak çözüm olup olmadığını görmeniz mümkündür.

11880 Ücreti Ne Kadar?

Arayan numara yok bulma için 11880 sık sık kullanılmaktadır. Burada bir ücret olduğu da öncesinde bilinmelidir. Dolayısıyla ilk olarak bu değerlendirilmeli, ardından iletişim kullanmalıdır.

Özel ve gizli numaralar, günümüzde her insanın canını sıkan konular arasındadır. Bunun için öncelikle anlattığımız şekilde telefonunuzu bu tür aramalara kapatabilirsiniz. Eğer arayan bir kişi bulunuyorsa, saydığımız yöntemleri hemen deneyebilirsiniz.

Yorum yapın