Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

Bu İçeriğe Oy Ver post

Kredi Notu düşük olanlar nasıl kredi kullanır? Kredi Notu Sorgulama nasıl yapılır? Evraksız Kredi nasıl kullanılır? sorularının cevapları bu yazımızda.

Kredi notu düşük olan kişiler, 2022 yılında kredi çekme imkânına kavuşacaklar. Hazırlamış olduğumuz bu özel yazıda, kredi notu düşük olan kişilere dahi kredi veren bankaları sizlere tanıtacağız. Senetle kredi veren yerler, elden ya da kredi kartı ile cep telefonu satarak daha düşük fiyatlarla nakite çeviren veya sanal tefecilik yapan firmaya da kuruluşlar ile irtibata geçmek yerine, bu yazımızı okuyarak kredi notu az riskli olan kişilere de kredi veren bankaları hep birlikte inceleyeceğiz. Kredi notunuz 900 puan civarında bulunuyorsa, siz de ihtiyacınız olan nakit miktarı için aşağıda yer alan bankalara kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi
Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi Veren Bankalar

Nkredi, bireysel kredilerde; maaş bordrosu, gelir belgesi, kredi notu gibi detaylarla sizi uğraştırmadan, Aktifbank üzerinden sizlere yardımcı olmaktadır.

Aktif Bank kredi sayfasına giriş yaptıktan sonra, “Hemen Başvur” butonuna tıklayarak, açılan sayfada sizden istenilen bölümleri doldurun. Daha sonra ihtiyacınız olan kredi tutarını ve vadesini seçerek 3 ay ile 36 ay arasında bir vade tercihinde bulunun. Girmiş olduğunuz seçeneklere göre belirlenen kredi tutarı ve geri ödemeleri otomatik olarak hesaplanarak, sizlere aylık ödeyeceğiniz taksit tutarı gösterilecektir. Tüm bilgileri gördükten sonra, paranı hemen al butonuna tıkladıktan sonra, faiz oranları ve hesaplama tablosunu görebilirsiniz.

Siciliniz bozuk olsa bile 25 bin Türk Lirasına kadar kredi için başvuru yapabilirsiniz. Nkredi, bu aşamada kişisel bilgilerinizi sisteme kaydetmeden ve kredi notunuz ile ilgili sorgulama yapmadan kredi başvurusu yapmanıza imkan sağlamaktadır.  Daha sonra açılan sayfada, sizden istenen bilgileri girerek işleminize devam edebilir ve başvurunuzu tamamlayabilirsiniz. Sisteme tanımlamış olduğunuz cep telefonu numarasından, size ihtiyaç kredisinin başvuru sonucu ve onay durumu ile alakalı bilgilendirme SMS’i gelecektir.

Maaş Bordrosuz ve Gelir Belgesiz Anında Kredi İmkanı

Kredi notu düşük olan kişiler haricinde, maaş bordrosu bulunmayan yani SGK‘lı olarak çalışmayan kişiler de internet üzerinden ya da mobil uygulamalardan anında başvuru yapma imkânına sahiptir. Akbank Direkt Mobil uygulamasını kullanarak banka şubesine gitmeden ya da gelir belgesi ile maaş bordrosu ibraz etmenize gerek kalmadan, 5 dakika içerisinde kredi başvurusunu yaparak, onaylanması halinde hemen başvurduğunuz  kredi tutarını çekebilirsiniz.

Bu özellik, özellikle ev hanımları ve üniversite öğrencileri tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Gelir belgesi sunamayan kişiler, Akbank Direkt Mobil uygulamasını kullanarak, internet üzerinden gelir belgesiz kredi başvurusu gerçekleştirmektedir.

Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi
Kredi Notu Düşük Olanlara Kredi

Maaş Bordrosuz Gelir Belgesiz Kredi

Kredi notunuzun sıfır olmaması ve KKB puanı ile bir sorununuzun olmaması halinde, gelir belgeniz olmasa bile, Akbank Direkt kredi sistemi üzerinden 40 bin Türk lirasına kadar kredi kullanma imkanınız bulunmaktadır. Bunun için Akbank vadesiz mevduat hesabınızın olması yeterlidir. Akbank internet sitesi üzerinden Akbank Direkt Kredi işlemlerinin olduğu sayfaya gelerek başvuru formunu doldurabilirsiniz. Çekmek istediğiniz kredi miktarını, tutar hanesine girdikten sonra 36 aya kadar vade yani taksit sayısını seçebilirsiniz. Maaş bordrosu ve gelir belgesiz olarak çektiğiniz bu kredinin, aylık yapılacak ödeme miktarını sağ tarafta görüntüleyebilirsiniz. Bu başvuru işlemini Android veya iOS işletim sistemine sahip cep telefonlarınızdan da gerçekleştirebilirsiniz.

Akbank dışında, QNB Finansbank dijital bankacılık ürünü olan Enpara üzerinden de gelir belgesiz kredi başvurusunu gerçekleştirebilirsiniz. Bunun dışında Türk Ekonomi Bankası da dijital bankacılık ürünü olan Cepteteb üzerinden, gelir belgesiz kredi başvurusu imkanı sağlamaktadır. Size en uygun olan banka seçeneğini tercih ederek düşük bir kredi notuna sahip olsanız bile, gelir belgesiz kredi başvurusunda bulunabilirsiniz.

Yorum yapın