Vodafone Kredi Anında 15 Bin TL

4.7/5 - (7 votes)

Vodafone Kredi Anında 15 Bin TL Vodafone faturalı hat sahiplerine özel 12 ay sabit taksit ile birlikte 15 bin lira nakit fırsatı sizi bekliyor. Vodafone faturalı hat üzerinden nakit para kullanımı sağlamak isteyen kişiler, kredi notu ne olursa olsun 3 bin Türk lirasından 15 bin Türk lirasına kadar ihtiyaç kredisi kullanım hakkına sahip oluyor. Güvenilir firmalar üzerinden bu işlemi gerçekleştirerek, siz de belirtilen bu rakamlar üzerinden ihtiyaç kredisi çekebilirsiniz.

Vodafone Kredi Almak Güvenilir Mi?

Sosyal medyada bugüne kadar birçok kez faturalı hatlara 12 ay kredi imkanı ile ilgili reklamları görmüşsünüzdür. Bu reklamlar arasında gerçekten bu işi gerçekleştiren kişiler bulunduğu gibi, dolandırıcı olan kişilerde bulunmaktadır. Bu yüzden güvenli bir şekilde bu işlemleri tamamlamak için oldukça dikkatli olmanız gerekmektedir. Gereken dikkati sağladıktan sonra, bu işlemi yapmanızda ve kredi kullanmanızda herhangi bir sakınca bulunmamaktadır. Bu yöntemi kullanarak, 12 ay boyunca aylık sabit ödemeler ile 3 bin lira ile 15 bin lira arasında faturalı Vodafone hattınız üzerinden nakit parayı temin edebilirsiniz.Yazımızın devamında bu işlemi nasıl yapacağınızı anlatacağız.

Vodafone Kredi Nasıl Verilmektedir?

Eğer ihtiyaç duyuyorsanız ve istiyorsanız; Vodafone faturalı hattın üzerinden Vodafone kredi kullanabilirsiniz. Fakat bu işlemin kesin olarak güvenli bir ortamda yapılması gerekmektedir. Bu duruma dikkat etmezseniz, büyük ihtimal dolandırıcıların tuzağına düşebilirsiniz. Bu yüzden, anlatmış olduklarımızı iyi bir şekilde dinleyip uygulayarak, ihtiyaç duyduğunuz krediye kolay bir şekilde kavuşabilirsiniz.

Gerekli koşulları ve ortamı sağladığınız takdirde; bu sistem üzerinden kredi kullanmak sizin elinizde olacaktır. Bunun için sahip olduğunuz hat puanının yüksek olması gerekir. Bu sayede 15 bin Türk Lirasına kadar cihaz alarak, bu cihazı nakit karşılığında hemen bozdurabilirsiniz. B işlemin ardından, 12 ay boyunca eşit taksitler ile faturanıza yansıtılan bu bedeli ödeyebilirsiniz.

Vodafone Kredi
Vodafone Kredi

Vodafone Faturalı Hatlara Kaç Liraya Kadar Kredi Çıkar?

Bir konuya da açıklık getirmek gerekiyor. Eğer başvuru yapan faturalı Vodafone hat sahibine, 15.000 TL tutarında Vodafone Kredi çıkacağına dair herhangi bir garanti bulunmamaktadır. Bu durum Vodafone tarafından size tanımlanmış cihaza göre belirlenmektedir. Bu cihazın değerinin belirlenmesi için bazı kriterler bulunmaktadır. Ne kadar süredir Vodafone faturalı hat sahibi olduğunuz önemlidir.

Vodafone tarafından, genellikle en az 12 ay ile 24 ay arasında hat sahibi olmanız tercih edilmektedir. Bunun dışında, düzenli olarak Vodafone fatura ödeme işlemlerini aksatmadan yapmış olmanız gerekmektedir daha öncesinde herhangi bir telefon veya cihaz alıp almadığınız ve bunlarla ilgili borcunuz bulunup bulunmadığı da önemlidir. Bunun dışında mevcut yaşınız, hat taşıma işlemi geçmişiniz göz önünde bulundurulur ve böylece Vodafone faturalı hat puanınız belli olur. Bu puan KKB kredi notu puanını kontrol etmemektedir. Yani banka kredi siciliniz bozuk olsa bile, Vodafone faturalı hat üzerinden cihaz alabilirsiniz.

Vodafone Kredi Başvurusu Nasıl Yapılır?

Vodafone Kredi Başvurusunu güvenli bir şekilde yapabilmeniz için en garanti yol doğrudan bir Vodafone mağazasına giderek, faturalı hattınıza ve isminize tanımlı olan cihaz fiyat tutarını öğrenmek olacaktır. Tamamen isteğe bağlı olarak birden fazla Vodafone mağazasına bu durumu sorarak cihaz puanınızı öğrenebilirsiniz. Bir diğer önemli husus ise, Vodafone hattınız üzerinden alacağınız cihazlarda bozdurma işlemi yapıldığında, en az kayıp olacak cihaz markalarını tercih etmeniz gerektiğidir. Bu yüzden Samsung ve iPhone markalarını tercih etmeniz önemlidir. Bu markalara ait cihazlar daha yüksek fiyatlar ile nakite çevrilmektedir. Vodafone faturalı hat kredi kampanyaları hakkında bilgi sahibi olmak için Vodafone mağazalarını ziyaret edebilirsiniz.

“Vodafone Kredi Anında 15 Bin TL” üzerine 4 yorum

Yorum yapın