Birini Kendine Aşık Etme Duası

Bu İçeriğe Oy Ver post

Birini kendine aşık etme duası nasıl okunabilir? Aşk ve sevgi gibi duygular her insan için temeldir. Hem erkekler hem de kadınlar, hayatlarının farklı dönemlerinde birbirlerine bu duyguları besleyebilir. Bu süreçte sadece sevgilik değil evlilik yoluna da girilebilir.

Eğer bu tarz bir durum söz konusu ise kişilerin birbirleri için besledikleri bu duygular, mutlu olmak için önemlidir. Dolayısıyla her zaman çok olması, hiçbir zaman azalmaması istenir. Ne var ki farklı nedenlerden ötürü zaman içinde sorunlar yaşanabilir.

Şayet buna bir çözüm bulunmazsa iletişimin bozulması, böylece sonlanması gerçekleşebilir. Ayrıca bir insan her kadar karşıdaki kişiyi seviyor olsa da bu karşılık alabileceğini göstermez. Bu gibi durumlarda birini kendine aşık etme duası edilebilir.

Birini Kendine Aşık Etme Duası

Birini Kendine Aşık Etme Duası okumayı düşünüyorsanız, bu kapsamda pek çok seçenek vardır. Örnek olarak aşağıda verdiğimiz dua bunlardan bir tanesidir;

 1. İnnema emruhu iza
 2. Erade şey’en en yekule lehu
 3. Kün fe’yekün
 4. fe-subhanellezi bi yedihi
 5. Melekütü külli şey’in ve ileyhi turceun

Ayrıca bildiğiniz tüm duaları okumanız da mümkündür.

Tuz İle Uzaklaştırma Duası da ilginizi çekebilir.

Körkütük Aşık Olması Nasıl Okunur?

Aşk ilişkileri iki yönlü bir yapıya sahiptir. Ancak bilindiği üzere bu karşılıklı olacağını göstermez. Bu durumda insanlar duygusal anlamda zorluklar yaşayabilir. Bundan kurtulmak, onun da sevmesini sağlamak için ne olabileceği düşünülebilir.

Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için ona dua ederseniz, muradınız kısa sürede gerçekleşebilir. Bu kapsamda,

 1. Fatiha,
 2. İhlas,
 3. Ayete’l Kürsi,
 4. Nas,
 5. Felak,
 6. Ahkaf,

Dualarına bakabilirsiniz. Bunun yanı sıra bildiğiniz tüm duaları da okuyabilirsiniz. Kur’an-ı Kerim okunduktan veya namaz kıldıktan sonra da ellerinizi açmanız mümkündür.

Erkeği Deli Divane Aşık Etme Duası

Kadınlar her zaman sevdikleri kişinin onu daha çok sevmesini, bunu görebilmeyi ister. Erkeği deli divane aşık etme duası bu bakımdan birçok kişi tarafından aranır. Bismillahirrahmanirrahim Allahümme Elif Beyne Kulubina olarak başlayan ve şu şekilde devam eden dua da bunlardan bir tanesidir;

 1. Ve Aslih Zate Beynina Vehdina
 2. Sübülesselami Ve Necnina
 3. Minez Zulümati İlen Nuri Ve
 4. Cennibel Fevahişe Ma Zahare
 5. Minha Ve Ma Betane.

Abdestinizi aldıktan sonra bunu 3 ya da 7 kere okumanız mümkündür.

Birini Kendine Aşık Etme Duası
Birini Kendine Aşık Etme Duası

Aşık Olması İçin Dua

Birini kendine aşık etme duası çerçevesinde okuyabileceğiniz pek çok dua vardır. Bunlardan biri, besmele çektikten sonra 41 kere okunan elkaytü aleykemehabbeten minni’dir. Ayrıca Ya Vedud ve Ya Kaviyy duasına da bakılabilir. Duhan suresinin 25. ayeti de 21 ya da 71 kere edilebilir.

Yasin-i Şerif ya da salaten tefriciye de her gün 100 kere okunabilir. Bunları da yukarıda verdiğimiz duanın dışında bunları da düzenli bir şekilde edebilirsiniz.

Yorum yapın