Acil Kredi Lazım – Kredi Notu Sıfır Olanlara Özel

Bu İçeriğe Oy Ver post

Kredi Notu Sıfır olan veya düşük olanların Acil Kredi ihtiyaçları için müjdeli haber geldi. Yazımızın devamında hangi bankalardan kredi çekebileceğiniz görebilirsiniz.

Kredi notu düşük diye kredi alamayan kişilere, artık kredi imkanı sunuluyor. Kredi notu düşük seviyelerde olan kişiler, acil nakit ihtiyacı duyduklarında, düşük puan olduğu için birçok banka tarafından bu talepleri reddedilebiliyor fakat kredi notu sıfır olsa bile bazı bankalardan kredi kullanma imkanı bulunuyor. Bu kredi miktarları, hangi düzeyde verildiği ve düşük kredi notuna sahip çok sayıda kişinin ihtiyaç duyması halinde nasıl kredi kullanabileceği ile ilgili tüm detaylar yazımızda yer alıyor.

Kredi Notu Sıfır Olanlar Bu Bankalardan Kredi Çekebilir

Bankaların çoğu vermese de, az sayıda banka acil durumlarda kredi notu düşük olan, hatta sıfır olan kişileri kredi verebiliyor. Çok sayıda banka tarafından kredi notu nedeniyle olumsuz cevap falan kişiler, bu bankalar ile görüşerek, kredi başvurularından olumlu sonuç alabiliyor. Tabii ki bunun için bu bankalardan düşük kredi notu puanı ile kredi almanın bazı şartları bulunuyor.

acil kredi

Düşük Kredi Notuna Kredi İmkanı Sunan Bankalar

Düşük kredi notu olan sahip kişilere kredi vermesi nedeniyle popüler olan bankaları, sizler için sıraladık. Bu bankalar düşük kredi notunuz bulunsa bile, sizlere kredi imkanı sağlayabiliyor.  Vakıfbank, Ziraat Bankası, Garanti Bankası ve QNB Finansbank, yüksek miktarlarda olmasa bile ihtiyaçlarınızı karşılamaya yetecek seviyede kredi imkanını sizlere sağlayan bankalar arasında yer alıyor. Ama bu bankalar sizlere birkaç şartı da yanında sunuyor. Sizden istenen şartlara uygun olmanız halinde, kredi notunu o kadar dert etmenize gerek kalmıyor.

Vakıfbank Acil Kredi Şartları

Devlet bankaları arasında yer alan Vakıfbank, daha önce kendisiyle çalışmamış olan kişilere kredi imkanı sunuyor ve bu hizmet dahilinde verilecek kredi tutarı, kişinin maaşı ile alakalı oluyor. VakıfBank bu kişilere maaşının 15 katına kadar kredi ürünlerinden faydalanma fırsatını sağlıyor. Eğer kredi notunuz düşükse ve daha önce hiç kredi kartı kullanmamışsanız, Vakıfbank’tan kredi kullanabiliyorsunuz. Vakıfbank tarafından istenen bir diğer şart ise; 1 senelik sigortanızın bulunması ve 1 sene boyunca aynı işyerinde düzenli olarak sigortanızın yatırılmış olması. Eğer bu şartları taşıyorsanız; en yakın Vakıfbank şubesine giderek, maaşınızın 15 katına kadar kredi kullanabilirsiniz.

Garanti BBVA Acil Kredi Şartları

Garanti BBVA, düşük kredi notuna sahip olan kişilere, 3 aylık sigortaları bulunmaları halinde Kredi fırsatı sağlıyor. Buna göre 40 bin liraya kadar kredi kullanma imkanınız bulunuyor. Garanti BBVA tarafından sağlanan bu fırsattan yararlanmak için kimlik bilgileriniz ile birlikte en yakın Garanti BBVA şubesine başvurmanız halinde; kredinizin uygun faiz oranları ile onaylanmasını sağlayabilirsiniz. Bir diğer taraftan, kredi notu düşük olan vatandaşlar, isteklerine bağlı olarak bu kredi başvurusu sırasında kredi kartı da alabiliyor. Böylece yaklaşık 1000 Türk Lirası civarında limiti bulunan bir kredi kartına da sahip oluyorsunuz

Ziraat Bankası Acil Kredi Şartları

Bir başka devlet bankası olan Ziraat Bankası, ihtiyaç sahiplerine kredi notu sıfır olsa bile, 50.000 Türk Lirasına kadar kredi çekme fırsatı sunuyor. Bunun için banka tüketicilerden en az 6 aylık sigortası bulunma şartını arıyor. Bazı şubelere göre değişiklikler olmasına ve kefil istenebilmesine rağmen, krediden faydalanabiliyorsunuz. Eğer sizden kefil istenirse, kefilli başvurularda alabileceğiniz kredi miktarı daha da artabiliyor

QNB Finansbank Acil Kredi Şartları

QNB Finansbank, kredi notu 0 olsa bile, 3 aylık sigorta olması halinde kefil ile birlikte en yakın şubesine gitmeniz halinde, kredi başvurusu yapmanızı sağlıyor. Kredi üst limiti 10.000 Türk Lirası olmakla beraber, 60 aya kadar vade sağlanıyor. Bununla birlikte talep etmeniz halinde düşük limitli bir kredi kartı da kredi ile birlikte sizlere sunuluyor.

Yukarıda bahsetmiş olduğumuz bankalardan, 0 Kredi notuna rağmen kredi çekmeniz halinde düzenli olarak yapacağınız 3 aylık ödeme, kredi notunuzun yükselmesini sağlıyor ve böylece kredi notunuzun yükselmesi sayesinde, daha sonraki kredi taleplerinizde bankalara karşı elinizde bir koz oluyor ve daha rahat kredi çekme imkanına kavuşuyorsunuz. Geleceğiniz için kredi notunun oldukça önemli olduğunu sizlere tekrar hatırlatırken, daha önceki dönemlerde yapmış olduğunuz hatalar yüzünden düştüğünüz duruma tekrar düşmemeniz için mümkün olduğunca düzenli bir şekilde ödeme yapmanızı tavsiye ediyoruz.

Kredi Notu yükseltmek için merak edilen tüm bilgileri paylaştığımız makaleyi okumak için tıklayın.

Bu içeriğimiz hakkındaki görüşlerinizi alt kısımda bulunan “Yorumlar” bölümünden bizimle paylaşabilirsiniz.

Yorum yapın