Snapchat Puan Hilesi

5/5 - (1 vote)

Snapchat Puan Hilesi, uygulamanın ne kadar aktif olarak kullanıldığını gösterir. Kullanıcılar Snapchat ile yapılan her işlemde puan kazanabilir. Bu işlem oldukça kolaydır. Daha fazla puana sahip olmak çok aktif bir hesap olduğunuzu gösterir.

Bu bakımdan özellikle yeni kullanıcılar daha çabuk puan toplayabilmek için yollar aramaya başlar. Ayrıca eski hesaplar da rakiplerinin puanlarını geçmek için neler yapabileceklerini düşünür. Böylece daha kısa sürede sonuç almak istenir.

Normal şartlarda Snapchat puan, her bir gönderilen Snap için artmaktadır. Arkadaşlarınıza resim göndermek de yükselmesine yardımcı olur. Ayrıca birkaç gün Snapchat kullanmamışsanız, ilk yollanan Snap için 6 puan alınmaktadır.

Ne var ki bu hızlı çözümler sunmaz. Dolayısıyla yapılabilecek ekstra yöntemler her zaman merak edilmektedir.

Gruplara Katılmak

Snapchat içerisinde çok fazla grup vardır. Bunlardan bir tanesi de Snapchat puan hilesi gruplarıdır. Bunlar içerisinde yer alan herkes, puanlarını arttırmayı hedefler. Dolayısıyla tüm üyeler birbirlerine yardımcı olarak puanlarını yükseltir.

İnsanlar karşılıklı olarak birbirine resim atarak iletişim kurmakta, böylece daha hızlı bir şekilde yükseltebilmektedir. Günümüzde bu bakımdan tercih edilebileceğiniz çok sayıda grup vardır. Herhangi birini tercih etmeniz mümkündür.

Ancak bilmeniz gereken, Snapchat puan hilesi gruplarının aynı üye sayısına sahip olmadığıdır. Dolayısıyla bazıları daha hızlı bir şekilde amacınıza ulaşmanıza olanak tanır. Ayrıca sayısı yüksek olsa bile gerçekte aktif olan kullanıcılar istendiği gibi olmayabilir.

Bu nedenle en iyi sonucu almak istiyorsanız, Snapchat puan hilesi grubunu incelemeniz önerilir. Böylece size nasıl sonuçlar teklif ettiğini daha iyi bir şekilde görmeniz mümkündür.

Gizli Hesaplara Bakma Sitesi yazımız da ilginizi çekebilir.

Snapchat Puan Hilesi
Snapchat Puan Hilesi

Takipçi Listesini Arttırmak

Snapchat içerisinde çok sayıda rastgele kullanıcı vardır. Bunları inceleyerek 200-300 arkadaş eklerseniz, puanlarınızı daha iyi ve hızlı bir şekilde geliştirme olanağı yakalayabilirsiniz. Snapchat puan hilesi pratik olduğu için sorun olmadan kullanabilirsiniz.

Listenizde bulunan rastgele isimlere dilediğiniz fotoğrafı atabilir, böylece daha kısa sürede listenizi yükseltebilirsiniz. Bunu düzenli olarak yaparsanız, istediğiniz puana daha kısa sürede ulaşabilirsiniz. Böylece daha aktif bir Snapchat hesabı olduğunuz izlenimini doğurabilirsiniz.

Snap Açmak

Snapchat, kullanıcıların birbirlerine rahatlıkla Snap yollamalarına olanak tanımaktadır. Ne var ki günümüzde çoğu insan kendine gelenleri açma gereksinimi duymadan hareket etmektedir. Günümüzde yanlış olarak bunların puanı arttırdığı düşünse de oldukça yanlıştır.

Eğer size atılan bir Snap’in puanınızı arttırmasını istiyorsanız, onu açmanız gerekir. Dolayısıyla Snapchat puan hilesi arıyorsanız, dikkat etmeniz gereken başlıklardan bir tanesi de budur. İçeriği ne olursa olsun anlık gönderme ve alma puanı arttıracak bir etmendir.

Bunların yanı sıra Snapchat hikayelerini de her gün yoğun bir şekilde kullanırsanız, puanlarınızı daha fazla arttırabilirsiniz. Tüm bu Snapchat puan hilesi yöntemleri sayesinde, normale göre daha hızlı bir şekilde puanınızı yükseltebilirsiniz. Böylece daha aktif bir hesap olarak kendinizi gösterebilirsiniz.

“Snapchat Puan Hilesi” üzerine bir yorum

Yorum yapın