Gizli Hesaplara Bakma Sitesi

Bu İçeriğe Oy Ver post

Gizli hesaplara bakma sitesi, birini stalklamak isteyen kişilerin en sık kullandığı platformlardan birisidir. Takip etmeden profili görme nasıl yapılır? Sosyal medya platformları günümüzde yaygın bir şekilde kullanılır. Kullanıcılar talep ederse hesaplarını gizliye alabilmektedir. Böyle hesapları takip etmeden paylaşımları görülemez.

Ancak insanlar farklı sebeplerle kişisel hesabından takip etmeden faydalanmanın çözümlerini arayabilir. Fake hesap oluşturmak bunun bir yöntemidir. Bu hesap ile ilgili kişiyi takip ederseniz, gerçekte kim olduğunuzu da anlamayacaktır.

Lakin sahte bir hesabın hızlı şekilde kullanılması gerekir. Zira sosyal medya platformları bu tür hesaplara karşı oldukça dikkatlidir. Sık sık sildiği için takip etme ve paylaşma işlemlerini hızlı bir şekilde gerçekleştirmez tavsiye edilir. Ayrıca takip etmeden profili görme sitesi arıyorsanız bunları aşağıda sizin için derledik.

 1. Ghostegro
 2. Ghosty
 3. Postegro
 4. Bestwhozi
 5. Scout
 6. Lili

Tümünü incelerseniz takip etmeden profili görme hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Gizli Hesaplar İnternetten Görülebilir Mi?

Her ne kadar mobil uygulamalar yaygın bir biçimde kullanılsa da sosyal medyayı tarayıcıdan kullananların sayısı da oldukça fazladır. Eğer gizli bir kullanıcının profilini görmek istiyorsanız bundan faydalanmanız mümkün olabilir.

Zira belirli bir dönem hesap gizli olsa da web sürümünden gözlemlenebildiği bilinmektedir. Ayrıca görmek istediğiniz hesaba ait birkaç fotoğraf varsa bunlardan da yararlanabilirsiniz.

Her ne kadar çoğu kişi kullanmasa da arama motorları sadece yazıyla değil görseller ile de arama yapabilmektedir. Gelişme algoritma içeriği denetlemekte, ardından da inceleyerek en uygun sonuçları göstermektedir.

Gizli Instagram Hesabı Görme

Bu bakımdan bir hesap gizli olsa bile sosyal medya hesaplarını tarayarak sonuçları karşınıza getirebilir. Eğer daha iyi çözümler almak istiyorsanız takip etmeden profili görme için farklı kaynakları incelemeniz tavsiye edilir.

Zira her bir arama motoru özeldir. Sonuçları farklılaşacağı için size aradığınız çözümleri teklif edebilir.

Gizli Hesaplara Bakma Sitesi

Gününüzde Instagram Takip Etmeden Fotoğrafları Görme ve gizli hesaplara bakabilmek için çok sayıda kaynak vardır. Bunların her birini inceleyerek size en uygun olanı görebilir, ardından detayları ile inceleyerek kullanabilirsiniz.

Ghostegro
Ghostegro

Ghostegro

Ghostegro Takip Etmeden Profili Görme Sitesi seçeneklerinden bir tanesidir. Eğer Android cihaz kullanıyorsanız tercih edilebilir. Kullanıcı bilgileri ile giriş yapmanızı isteyebilir.

Bu şekilde giriş yaptıktan sonra ilgili kişilerin hesabını rahat bir şekilde görebilirsiniz. Ayrıca hikayeleri de iz bırakmadan izlemek istiyorsanız, sunduğu çözümlere bakabilirsiniz. Ayrıca farklı özelliklerinden de faydalanabilirsiniz.

Eğer bir sosyal medya platformundaki profil resmini büyütmek istiyorsanız, Ghostegro tarafından sunulan çözümlere bakabilirsiniz. Bu özellikle Instagram için avantajlı bir özelliktir.

Ghosty
Ghosty

Takip Etmeden Profili Görme Sitesi: Ghosty

Ghosty de takip etmeden profili görme seçenekleri arasında yer alır. Eğer giriş yatıktan sonra Get Started Free derseniz, 14 gün boyunca hem sınırsız hem de ücretsiz bir şekilde yararlanabilirsiniz.

Ghosty birçok alanda çözüm sunar. Bu kapsamda fotoğraf ve video indirme, hesapta bulunan resimleri büyütme gibi imkanlar da vardır. Dolayısıyla çözümleri oldukça geniştir. Eğer galerinize fotoğraf ya da video indirmek isterseniz kullanabilirsiniz.

Buna ek olarak bir diğer sosyal medya kullanıcısının hesabına onu takip etmeden de bakabilirsiniz. Böylece aradığınız çözümleri kısa süre içerisinde bulabilirsiniz.

Postegro
Postegro

Postegro

Postegro günümüzde en çok kullanılan takip etmeden profili görme kaynakları arasındadır. İsterseniz hikayelere gizli bir şekilde bakabilir isterseniz diğer opsiyonlarından faydalanabilirsiniz. Ancak hesabınıza giriş yapmanızı gerektirebileceği de unutulmamalıdır.

Bundan sonra hangi hesabı görmek istiyorsanız arama bölümüne yazmanız yeterlidir. Sadece Android değil aynı zamanda iOS işletim sistemlerinde de kullanılabilir. Bu bakımdan oldukça pratik bir yapısı vardır.

Takip etmeden profili görme özelliğinin yanı sıra telefonunuza hikaye, fotoğraf ve video da indirebilirsiniz. Dilerseniz profil resmini büyüterek daha net bir şekilde görebilirsiniz. 

BestWhozi
BestWhozi

Takip Etmeden Profili Görme Sitesi: Bestwhozi

BestWhozi, gizli hesaplara bakma sitesi olarak kullanabileceğiniz kaynaklardan bir tanesidir. Kullanıcı adı ve şifreniz ile giriş yaptıktan sonra istediğiniz gizli kullanıcıyı görmeniz mümkündür. Ancak özellikleri bunlar ile sınırlı değildir. Ekstra olarak,

 1. Gizli şekilde hikayelere bakma,
 2. Takip edenleri görme,
 3. Takipçileri görme,
 4. Bir kişi takipten vazgeçtiğinde bildirim alma,
 5. Sizi geri takip etmeyen kişileri görme olanakları da vardır.

Tüm bunlar sayesinde takip etmeden profili görme dışında farklı çözümlere ulaşılabilir. Kullanımı kolay olduğu için zorluk çekmeden girilebilir.

Scout
Scout

Scout

Scout günümüzde en çok kullanılan takip etmeden profili görme seçenekleri arasındadır. Eğer gizli bir hesabı görmek istiyorsanız sadece kullanıcı bilgilerinizle girmeniz gerekir. Adından da bakmak istediğiniz hesap arattırılır.

Sonrasında inceleme yapabilir, tüm sonuçları görebilirsiniz. Bunun dışında farklı opsiyonlardan da faydalanmanız mümkündür. Bu doğrultuda HD şekilde resimleri görebilir, profil resmine göz atabilir, yorumları inceleyebilirsiniz.

Dolayısıyla sadece takip etmeden profili görme değil farklı özellikleri de bir araya getiren yapısı bulunmaktadır.

Lili
Lili

Takip Etmeden Profili Görme Sitesi: Lili

Lili, günümüzde en çok bilinen takip etmeden profili görme siteleri arasında yer alır. Sadece Android için değil iOS için de sunulur. Dolayısıyla pratik bir yapısı mevcuttur. Bir kişinin hesabını görmek istiyorsanız, kullanıcı bilgileri ile girmeniz yeterlidir. Ardından ilgili kişiyi araştırarak, bir çözüm bulmanız mümkündür. Ek olarak farklı özellikleri de görülmektedir.

Bu konuda hakkında hazırladığımız diğer yazılarımıza aşağıdan ulaşabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Görme

Instagram Silinen Mesajları Geri Getirme

Gizli hesapları görme uygulamaları güvenli mi?

Gizli hesapları görme uygulamaları, genellikle kullanıcı hesabınızın bilgileri ile giriş yapmanızı isterler. Bu sebeple giriş bilgileriniz uygulamanın sistemine kaydolur. Bu tarz uygulamaları güvenliğiniz açısından kullanmamanız tavsiye edilmektedir.

Yorum yapın