Vodafone Faturalı Hat Fiyatları ( Sim Kart Ücreti Taksitli Peşin )

3.7/5 - (3 votes)

Vodafone faturalı hat fiyatları ne kadar? Vodafone, günümüzde en çok kullanılan operatörlerden bir tanesidir. Türkiye’de milyonlarca abonesi olmakla beraber, her geçen gün birçok kişi buraya geçiş yapmak da ister. Bu noktada fiyatlarının nasıl olduğu, insanlar tarafından sorulan konuların başında gelir.

Her operatörde olduğu gibi Vodafone’da da hem faturalı hem de faturasız hatlar vardır. Eğer faturasız almak isterseniz en az 95, en fazla ise 120 Türk lirası ödenmektedir. Bu rakamlar, bayilere göre değişkenlik arz etmektedir.

Bazı bayilerde hatta bakiye olarak tanımlanırken bazıları ek paketler sunmaktadır. Ancak faturalı hat fiyatları, faturasız olanlara göre değişkenlik arz edebilmektedir.

Vodafone Faturalı Hat Fiyatları Ne Kadar?

Faturalı hatlar, günümüzde birçok kişi tarafından yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Zira arama, mesaj atma ve internete girme gibi işlemleri daha kolay hale getirir. Bilindiği üzere normal koşullarda bunlar için paket tanımlanmalıdır.

Eğer her ay bununla uğraşmak istemiyorsanız, faturalı hatlar size en iyi sonuçları sunmaktadır. Bunların ne kadar oldukları, kişiler tarafından da sorulmaktadır. Vodafone faturasız hat fiyatları ile karşılaştırma yapıldığında, daha farklı fiyat tarifeleri olduğu görülmektedir.

Haziran 2022 için fiyatlar 150 Türk lirası olup Buna ek olarak telsiz kullanım vergisi de vardır. Bu 5075 Türk lirası olup 12 aya bölünerek hatta yansıtılır. Bunun yanı sıra faturalı hat da duruma göre faturaya tanımlanabilir. Böylece faturalı hat fiyatları tarifeye uygulanarak ödenebilir.

Vodafone Hattı Nasıl Alınır?

Daha önce yeni bir hat almamışsanız, Vodafone yeni hat ücreti konusunun yanı sıra bunu nereden alabileceğinizi de bilmiyor olabilirsiniz. Her operatörde olduğu gibi en yakın şubesine gittikten sonra gerekli işlemleri kısa sürede yaptırmanız mümkündür.

Vodafone Yeni Hat Fiyatları
Vodafone Yeni Hat Fiyatları

Vodafone Faturalı Paketleri Neler?

Faturalı hat almak istiyorsanız, sadece Vodafone yeni hat fiyatları faturalı hakkında bilgi almanız yeterli değildir. Zira faturalı hatlara bir paket tanımlaması yapılır. Böylece konuşma, SMS atma ve internete girme daha pratik ve uygun fiyatlı hale gelir.

Her ne kadar paket olmadan işlem yapılabilecek olsa da ücretler kat kat yüksek olacaktır. Vodafone Yeni Süper Uyumlu kapsamında kendi tarifenizi kendiniz oluşturma imkanı vermektedir. Böylece ihtiyacınız neyse buna en uygun seçeneği bulabilirsiniz.

Bu bakımdan 3, 5, 7, 10, 13 GB; 250, 750, 1500 dakika; 10, 250 SMS arasından seçim yapabilirsiniz. Fiyatlar da seçimlerinize göre değişkenlik gösterir. Örnek olarak 13 GB İnternet, 1500 dakika ve 250 SMS seçerseniz, ücreti 92 Türk lirası olacaktır. Bu ilk 3 ay için geçerli olup sonra 106 Türk lirasıdır.

RED 20 Tarifesi

Vodafone, faturalı hatlar için çok sayıda uygun tarife sunar. Bunların hepsine kendi adresi üzerinden ulaşmak mümkündür. RED 20 bunlardan bir tanesi olup Vodafone’lular ile sınırsız konuşma özelliği vardır. Bu nedenle oldukça avantajlı bir yapısı bulunmaktadır. Faturalı hat fiyatları farklı tarifelerde değişkenlik göstermektedir.

Ücretsiz durma özelliği sayesinde, paketiniz dolduğunda siz aşmadan otomatik şekilde durabilir. Paketin içinde 1000 dakika, 250 SMS ve 20 GB internet vardır. 12 ay 5 GB da hediyesi vardır. İlk 3 ay indirimli olup 79 Türk lirasıdır.

Bundan sonra ise aylık 99 Türk lirası fiyatlandırması yer almaktadır.

Red 25 Tarifesi

Vodafone, RED 25 kapsamında birçok avantaj sunmaktadır. 3 ay boyunca Netflix ve 6 ay boyunca Amazon Prime sunmakta olup bu nedenle oldukça kullanışlıdır. Ücretsiz durma özelliği burada da yer almaktadır.

Paket 12 ay boyunca hediye 5 GB sunmaktadır. Bunun yanı sıra 25 GB internet de sunar. İçerisinde 2000 dakika ve 250 SMS yer almakta olup Vodafone hat fiyatları 3 ay indirimli olarak 124 Türk lirasıdır.

Bundan sonra ise aylık 149 Türk lirası fiyatı yer almaktadır. WhatsApp, Instagram, Facebook dahil birçok sosyal medya da sınırsızdır.

RED 30 Tarifesi

Sadece Vodafone yeni hat fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak, paket yaptırmak istediğinizde ne ödemeniz gerektiğini bilmemenize neden olur. Bu nedenle olumsuz durumlar da yaşanabilir. Eğer faturalı bir hat kullanmak istiyorsanız, RED 30 yapabileceğiniz bir diğer seçenektir.

İçerisinde 30 GB olduğu gibi ilk 12 ay 5 GB hediye internet de sunar. Böylece verimli bir yapısı vardır. Üstelik YouTube, Instagram, Facebook ve daha birçok sosyal medya sınırsızdır. 3 ay boyunca Netflix ve 6 ay boyunca Amazon Prime seçeneği de yer almaktadır.

Tüm bunların yanında 3000 dakika ve 250 SMS de yine sunulmaktadır. Red 30 Tarifesinin aylık ödemesi 194 Türk lirasıdır. Bu bakımdan Vodafone, faturalı hatta geçmek isteyenlere çok sayıda seçenek sunar. Ancak sadece bunlarla da sınırlı değildir.

Eğer https://www.vodafone.com.tr/numara-tasima-yeni-hat/tarifeler?MYOT=true linkine giderseniz, faturalı hat fiyatları konusuyla ilgili olarak tarifeleri, bunların özelliklerini ve ücretlerini görebilirsiniz. Böylece sizin için en kullanışlı olanı bularak, anında satın alabilirsiniz.

Yorum yapın