Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

5/5 - (2 votes)

Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın test? Bazı durumlarda insanlar farklı bir şehirdeki kişiye bağlanarak bir ilişki başlatabilir. Aynı şehirde başlasa bile üniversite eğitimi gibi bir sebepten dolayı sevgililer farklı şehirlere düşebilir.

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

Bu gibi durumlarda kadınların aklında karşı tarafın hala kendilerini sevip sevmediği sorusu sıklıkla gelir. Arada yer alan mesafe ve sık sık görüşülememesi büyük soru işaretleri doğurabilir. Her ne kadar anlaşılması zor gibi dursa da bunu fark etmeniz için bazı konular bulunur;

  1. Sürekli Planların Yapılması ve Bunların Dile Getirilmesi
  2. Sürpriz Hediyeler Gönderilmesi
  3. Sevgisini Göstermesi
  4. Görüntülü Konuşmak İstemesi
  5. Sürekli Haber Vermesi

Uzaktaki bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın test yapmak istiyorsanız, bu maddeleri kendi sevgiliniz için uygulayabilir, böylece sizi sevip sevmediği konusunda bir fikre sahip olabilirsiniz.

Numaralı Gözlük Camı Fiyatları yazımız da ilginizi çekebilir.

Sürekli Planların Yapılması ve Bunların Dile Getirilmesi

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test – Sevgililer geleceklerine yönelik planları sıklıkla yapar. Bu bazen 1-2 hafta sonra nereye gidebilecekleri konusunda gerekse işleri ciddileştirme, beraber bir tatil yapma üzerine olabilir. Ancak kişiler bir arada olduğu için sık sık bu tür planlar gerçekleştirilmez ya da dile getirilmez.

Ancak sevgililer ayrı şehirdeyse bu birbirlerini göremedikleri anlamına gelir. Bu nedenle planlar daha sık bir şekilde yapılarak dile getirilir. Örneğin buluşma için hangi tarihin uygun olduğu en sık planlanan konudur.

Bu belirlendikten sonra sık sık üzerine konuşma, özel planlar yapma, ne yapacaklarını düşünme başlar. Bu bakımdan uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın diyorsanız, böyle bir şey olup olmadığını düşünebilirsiniz.

Çünkü sevgiliniz sizden uzakta olduğu için sizi daha fazla özleyecek, sizle zaman geçirebilmek için planlar yapacaktır. Ardından da bunları sizinle paylaşarak gerçeğe dökmeye çalışır.

Sürpriz Hediyeler Gönderilmesi

Hediyeler ilişkileri canlı tutmak için önemlidir. Ancak sevgililerin aynı şehirde olduğu bir ilişkide, hediyeler sık sık verilmez.

Bununla birlikte sevgiliniz sizden uzaksa ve sizi düşünüyorsa daha fazla özleyecektir. Bunu belli etmenin en güzel yolu da bir hediye göndermektir. Eğer sevgiliniz size çok sık olarak hediye gönderiyorsa bu her zaman onun aklında olduğunuzu gösterir.

Dolayısıyla uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın test arıyorsanız, sevgilinizin size ne sıklıkla hediye verdiğini düşünebilirsiniz.

Sevgisini Göstermesi

Erkekler genellikle sevgilerini sık sık göstermez. Ancak farklı şehirlerde yaşıyorsanız bu sizin için geçerli değildir. Aynı şehirde yaşayan iki sevgili birbirini sık sık gördüğü için çok fazla özlemeyebilir. Ancak farklı şehirlerde en fazla ayda bir kere plan yapılabilir. Çünkü ikinci buluşma için bazen kişiler işlerinden tatil izni alamayabilir ya da maddi durumu buna imkan vermeyebilir.

Dolayısıyla sevgiliniz bu durumda sizi çok özleyeceği için her zamankinden daha ilgili davranacak, sizi ne kadar sevdiğini dile getirecektir. Bunu hal ve hareketlerinden anlamak da oldukça kolay olacaktır. Bu nedenle uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın diyorsanız, yanınızdaki hareketlerini inceleyebilirsiniz.

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test
Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

Görüntülü Konuşmak İstemesi

Her ne kadar sevgililer ayrı şehirlerde olsa da günümüzde teknoloji iletişimi canlı tutmalarına olanak tanır. Sevgiliniz sizi gerçekten göremese bile görüntülü konuşmayla bile olsa yüzünü görmek ister. Eğer sık sık görüntülü konuşmak istiyorsanız, bu sizi sevdiğinizin bir göstergesidir.

Sürekli Haber Vermesi

Sevgililer arkadaşları ile buluşma gibi bazı planlarını sevgilileri ile paylaşabilir. Ancak bu sadece bazı durumlarda geçerlidir. Eğer sevgiliniz farklı bir şehirdeyse kendisi hakkında en küçük bir haberi bile size vermek isteyebilir. Bu dışarı çıkma, arkadaşlarla eğlenme ya da farklı bir konuda olabilir.

Yorum yapın