Turkcell Faturalı Hat Fiyatları (Yeni Sim Kart Ücreti)

5/5 - (1 vote)

Turkcell faturalı hat fiyatları, tıpkı faturasızlar gibi sıklıkla sorulmaktadır. Turkcell Türkiye’de milyonlarca kişi tarafından kullanılan bir operatördür. Buna karşılık buna henüz geçiş yapmamış kişiler de vardır. Dolayısıyla hem faturalı hem de faturasız hatların ne kadar olduğu, sık sık sorulmaktadır.

Bu bakımdan faturalı hatlar için bir ücret alınmamaktadır. Faturasız hatlarda ise ücretler değişkenlik gösterebilmektedir. En az 100 en fazla 150 Türk lirası olup her bayi bu fiyat aralığında bir karar verebilmektedir.

Eğer Turkcell’e geçmek istiyorsanız, hem faturalı hem de faturasız hatları size en yakın şubesinden almanız mümkündür. Ancak faturaya ek olarak hangi faturalı paketlerin olduğu da bilinmelidir. Zira söz konusu paketler, daha kolay ve daha uygun fiyata konuşmanıza yardımcı olmaktadır.

GNC Ekstra 11 GB Paketi

Turkcell faturalı hatlar için çok sayıda uygun paket sunmaktadır. Bunlardan bir tanesi GNC Ekstra 11 GB’tır. Bu kapsamda 8 GB, 1100 DK sunulmaktadır. Aylık 105 Türk lirası gibi uygun bir fiyat ile sunulmaktadır. Bu yıllık abonelik için geçerlidir. Aylık ise 125 Türk lirasıdır.  Bunun yanı sıra paketin kapsamına dergilik, fizy, BİP, TV+ da girmektedir.

Turkcell Faturalı Hat Fiyatları

Platinum Star 15 GB Paketi

Turkcell, faturalı hatlar için birden fazla seçenek sunmaktadır. Bu nedenle hepsini inceleyebilir, sizin için en uygun olanları bulabilirsiniz. Platinum Star 15 GB Paketi de bunlardan bir tanesidir. Yeni hat fiyatları haricinde bu konuda da bilgi sahibi olmak şarttır.

Platinum Star 15 GB çerçevesinde 2500 dakika sunulmaktadır. Bu nedenle rahat bir şekilde konuşma seçeneği sunar. İnterneti 15 GB olup 500 SMS/MMS de vardır. Ayrıca Turkcell içinde Turkcell içi sınırsız konuşma sunmaktadır. 

Paketin aylık ücretlendirmesi 175 Türk lirası olmakla beraber yıllık seçilirse bu 125 Türk lirasına inmektedir.

Platinum Star 16 GB Paketi

Faturalı hatları paket almadan da kullanmak mümkündür. Ancak bu durum daha fazla ödeme yapmanıza sebep olur. Bu nedenle Turkcell hat fiyatları konusunun yanı sıra hangi paketleri tercih edebileceğiniz de bilinmelidir.

Bunlardan bir tanesi de Platinum Star 16 GB’dır. Aylık ücretlendirme çerçevesinde 200 Türk lirası olup yıllık planda 150 Türk lirasıdır. Bu çerçevede her yöne 2500 dakika avantajı verilmektedir. İnternet paketi ise 16 GB boyuta sahiptir.

İlginizi Çekebilir

Disney Plus Nasıl İzlenir? Üyelik Ücreti Ne Kadar?

Platinum Star 23 GB

Turkcell faturalı hat fiyatları ücretsiz olsa da paketleri bilmeniz şarttır. Böylece hem sizin için uygun olanları görebilir, hem de  fiyatlarına göz atabilirsiniz. Platinum Star 23 GB bu bakımdan yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesidir.

Bu pakette aylık ücretlendirme 220 Türk lirası olup yıllık plan 170 Türk lirasıdır. Eğer interneti yoğun olarak kullanıyorsanız, bir ay için size uygun çözümler sunabilir. Zira 23 GB gibi geniş bir imkanı vardır. Bunun yanı sıra her yöne kullanılabilecek 2500 dakikası da mevcuttur.

Turkcell Hat Fiyatları
Turkcell Hat Fiyatları

Platinum Star 40 GB

İnterneti yoğun kullanıyorsanız ve 23 GB size yetersiz geliyorsa, bu paket dize aradığınız çözümleri sunar. Her yöne 2500 dakikası mevcut olup daha rahat konuşmanıza olanak tanır. Bunun yanı sıra 40 GB interneti vardır. Ayrıca şu gibi avantajları da yer alır;

  1. Salla Kazan sayesinde her hafta GB garantili haklar vardır.
  2. Fizy için özel 5 GB seçenek sunulur. Üstelik reklamsız ve sınırsızdır.
  3. TV+ için özel 5 GB internet sunulur.
  4. Lifebox için özel 5 GB internet vardır.
  5. BİP için özel 5 GB internet vardır.

Bunun yanı sıra farklı avantajları da vardır. Yeni hat fiyatları kapsamında bu paket, aylık ücretlendirmede 290 Türk lirasıdır. Yıllık planı denemek isteyenler için de 230 Türk lirasıdır

Yıllık – Dev Star 120 GB

Eğer konuşmayı ve internet kullanımını çok  yoğun yapıyorsanız, Turkcell size uygun çok sayıda seçenek sunar. Yıllık Dev Star 120 GB da bunlardan bir tanesidir. Bu kapsamda 120 GB internetin yanı sıra 12000 dakika ve 60000 SMS vardır. Böylece iletişimi daha kolay hale getirir.

Turkcell yeni hat kapsamında bu paketin  ne kadar olduğunu merak ediyorsanız, yıllık planda 1.320 Türk lirasıdır. 12 AY boyunca, 110 Türk lirası taksitler halinde faturalandırma yapılır. 

Yıllık – Dev Star 180 GB

Turkcell, faturalı hatlar için özel çok sayıda seçenek sunmaktadır. Bunların her birini inceleyebilir, size en uygun olanı bulabilirsiniz. Yıllık – Dev Star 180 GB da yapabileceğiniz tercihlerden bir tanesidir. Bu kapsamda 24000 dakika, 180 GB internet ve 6000 SMS sunulmaktadır.

İletişimi daha da kolay hale getiren bu paket, aylık kapsamda 1.620 Türk lirasıdır. 12 ay boyunca, aylık 135 Türk lirası olarak faturalandırma gerçekleştirilir. Turkcell tarafından sunulan seçenekler sadece bunlar ile sınırlı değildir. Eğer https://m.turkcell.com.tr/paket-ve-tarifeler/4-5-g-hizinda/faturali-hat linkine girerseniz bunların her birini görebilir, size uygun olanları bulabilirsiniz. Böylece faturalı yeni hat fiyatları hakkında bilgi almak istiyorsanız, paketlere ne kadar vereceğinizi de görebilirsiniz.

Faturalı Hat Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell 80 – 150 Türk Lirası
Vodafone 90 – 150 Türk Lirası
Türk Telekom 65 – 150 Türk Lirası
BİMCell 40 – 85 Türk Lirası
GS Mobil 55 – 70 Türk Lirası
Bursasporcell 55 – 70 Türk Lirası
Fenercell 55 – 70 Türk Lirası
KAFKAFCell 55 – 70 Türk Lirası
Kartalcell 55 – 70 Türk Lirası
Samsuncell 55 – 70 Türk Lirası
Trabzoncell 55 – 70 Türk Lirası
Uğurcell 55 – 70 Türk Lirası
Wirofon 55 – 70 Türk Lirası
Pttcell 55 – 70 Türk Lirası

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları Ne Kadar?

Turkcell Faturasız Hat Fiyatları mağazalarda ve bayilerde değişmektedir. Turkcell Faturasız Hatlar mağazalarda 110 TL , bayilerde ise 150 – 200 TL aralığında değişmektedir.

Yorum yapın