Şubeye Gitmeden Denizbank 55 Bin TL Kredi Başvurusu

5/5 - (1 vote)

Denizbank 55 Bin TL Kredi Başvurusu için neler yapmak gerekiyor? 55 Bin TL kredi kullanabilmek için hangi şartları taşıman gerekiyor? Merak ettiğiniz tüm sorular bu yazımızda.

Dijital reform alanında bankacılık açısından birçok çalışmaya imza atan ve bu bağlamda birçok yenilik ve müşterilerini buluşturan Denizbank, bu konudaki çalışmalarına hızlı bir şekilde devam ediyor. Denizbank kredi başvurusunda bulunmak isteyen tüketicilere, şubeye gitmelerine gerek kalmadan bunu yapabilmelerini ve hesabına krediyi yatırabilmeyi mümkün kılıyor.

Denizbank tarafından kullanıma sunulan alternatif hizmet kanalları sayesinde, tüketiciler kredi başvurusu yapabiliyor ve çok kısa süre içerisinde kredi koşulları değerlendirilerek uygun görülmesi halinde kısa süre içerisinde hesabına aktarıyor. Bunu gerçekleştirebilmek için Denizbank hesabınızın bulunması gerekiyor. Önceden Denizbank hesabı bulunan müşterilere, bu kampanyadaki kredi tahsisi anında gerçekleştiriliyor. Hesabı olmayan tüketiciler ise hesap açılış işlemleri için şubelere gidip hesap açtırması gerekiyor.

Denizbank Kredileri

Kuruluş amacı tersaneler ve deniz işletmeleri gibi deniz ve denizcilik sektöründe yer alan kurumların  nakit sermaye ihtiyaçlarını sağlamak  olan Denizbank, devlet eliyle kurulmuş bir banka olarak sunduğu hizmetlerin aşırı memnuniyet yaratması nedeniyle, bankanın bireysel bankacılık ürünlerini sunmaya karar vermesiyle, banka bugünkü konumuna gelmiştir. Bu sayede, Denizbank tarafından konut, ihtiyaç ve taşıt kredileri başta olmak üzere, birçok nakit ihtiyacını karşılaması mümkün olmaktadır.

Denizbank 55 Bin Tl Kredi Başvurusu
Denizbank 55 Bin Tl Kredi Başvurusu

Denizbank 55 Bin TL Kredi Başvurusu

DenizBank, şubeleri aracılığıyla vermiş olduğu kredi başvuru hizmetini şubeye gitmeden gerçekleştirmek isteyen tüketicilere de telefon, kısa mesaj veya internet sitesi üzerinden kredi başvurusu talebini iletme fırsatını sunuyor.

Bu içeriğimiz ilginizi çekebilir: Renault Fiyat Listesi

DenizBank Telefonla Kredi Başvurusu

DenizBank’a ait olan 444 0 800 numaralı çağrı merkezini arayarak, sesli yanıt sistemi üzerinden kredi talebinde bulmanız mümkündür. Bu kanal üzerinden gerçekleştirilen kredi başvuruları, ön başvuru niteliğinde olup; tahsis sürecinin tamamlanabilmesi için herhangi bir Denizbank şubesine gidilmesi gerekecektir.

Denizbank Mesajla Kredi Başvurusu

Şubeye gitmeden DenizBank’tan 55 bin liraya kadar kredi çekmek için bir diğer alternatif yöntem SMS ile kredi başvurusu olmaktadır. SMS üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen tüketiciler; KREDIM yazıp boşluk bıraktıktan sonra T.C. kimlik numaralarını yazıp 3280’e  göndererek başvuru yapabilirler. Bu kanal üzerinden gerçekleştirilen kredi başvuruları, ön başvuru niteliğinde olup; tahsis sürecinin tamamlanabilmesi için herhangi bir Denizbank şubesine gidilmesi gerekecektir.

T.C. Kimlik Numara

Denizbank’ın, T.C. numarası üzerinden yapmış olduğu değerlendirmede beyan edilen gelirle alakalı olarak maksimum verilebilecek kredi tutarı tüketiciye iletmektedir. Kullanmak istediğiniz kredi, Denizbank’ın belirttiği  maksimum miktar tarafından karşılanıyorsa, herhangi bir Denizbank şubesinden belge ibrazına gerek kalmadan kredi çekilebilir.

Denizbank
Denizbank

Denizbank İnternetten Kredi Başvurusu

Şubeye gitmeden Denizbank üzerinden kredi başvurusu yapmak isteyen kişiler, internet üzerinden Web’de Kredi ürününü tercih edebilirler. Eğer Denizbank hesabı bulunuyorsa, müracaat sahibi anında tahsis imkanından da online bir şekilde yararlanabilir.

Bunun için Denizbank internet sitesine giriş yaptıktan sonra, ürünler sekmesi altında kredi ürünlerinden birini seçerek başvurmak yeterli olacaktır. DenizBank müşterisi olmayan kişilerin başvuru sonrası onay alınması halinde, şubeye gitmelerinin sebebi kredi sözleşmesini imzalamak gerekmesidir.

Denizbank Kredileri için Gerekli Belgeler

Denizbank  üzerinden yapacağınız tüm kredi başvurularında, gerekli tahsisin yapılabilmesi için sizden nüfus cüzdanı, gelir belgesi, İkametgah belgesi veya son 3 ay içerisinde ikamet adresini barındıran fatura sizden talep edilecektir.

Bunun dışında; eğer taşıt kredisi için ihtiyaç kredisi kullanacaksanız, aracın ruhsat fotokopisi, konut için kullanacaksanız tapu fotokopisi de sizden istenecektir. Denizbank genellikle kredi müracaatı yapan kişilerden  kefil talep etmemesine rağmen, duruma göre ek olarak kefil talep edebilir ve aynı belgeler kefilden de istenecektir.

Yorum yapın