SSSTikTok Nedir? Tiktok Filigransız Video İndirme

5/5 - (5 votes)

SSSTikTok, TikTok videolarını filigran olmadan indirmeyi sağlayan en iyi web sitelerinden biridir. TikTok ülkemizde en çok kullanılan sosyal medya platformlarından biri haline gelmiştir.

Sosyal medya platformları ve web siteleri sürekli olarak değişmekte ve yeni girişimler ortaya çıkmaktadır. Bu sebeple bir çok TikTok kullanıcısı beğendiği videoları cihazlarına filigransız indirmek istemektedir. SSSTikTok sitesi filigransız video indirmek için en iyi web sitesidir.

SSSTikTok
SSSTikTok

SSSTikTok Nedir?

SSSTikTok, TikTok’ta yer alan videoları hem mp3 hem de video olarak indirmeye yarayan bir programdır. SSSTiktok web sitesi aşağıdaki özellikleri kullanıcılarına sunmaktadır;

 • Filigransız İndirme (TikTok logosu olmadan)
 • MP4 ve MP3 desteği sağlaması
 • Sınırsız video ve mp3 indirme

SİSTEM DURUMU: AKTİF

Filigransız TikTok Video İndirme

TikTok videolarını filigransız (TikTok logosu olmadan) indirmek için aşağıda belirttiğimiz adımları takip edebilirsiniz.

 • İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.
 • SSSTikTok web sitesini açın.
 • Kopyaladığınız bağlantıyı “Bağlantıyı Yapıştırın” yazan alana yapıştırın ya da “Yapıştır” butonuna tıklayın ve ardından “İndir” butonuna tıklayın.
 • İndirmek istediğiniz videonun dönüştürme işlemi tamamlandığında indirme linki web sitesi tarafından size sunulacaktır.

İlginizi Çekebilir: Instagram Gizli Hesap Görme

iphone’da TikTok Videosu Nasıl İndirilir?

iPhone cihazlarda uygulamalar ile TikTok videoları izlenebilir ama indirme işlemi yapılamamaktadır. Fakat aşağıda belirteceğimiz yöntem ile iPhone’a TikTok videosu indirme işlemi yapabilirsiniz.

 • AppStore’a giriş yaparak “Belgelere Göre Okuma” isimli uygulamayı yükleyin.
 • İndirilen uygulama ile belgeleri açın ve “Tarayıcı” simgesine tıklayın.
 • Açılan ekran dökümanların arasında SSSTikTok‘un web sitesine giriş yapın.
 • Filigransız TikTok video indirme başlığında belirttiğimiz adımları uygulayarak istediğiniz video ve müziği cihazınıza indirin.

TikTok Mp3 Dönüştürücü

TikTok’ta izlediğiniz bir videoyu ya da dinlediğiniz bir müziği mp3 formatında indirebilmek için aşağıda belirttiğimiz adımları takip edebilirsiniz.

 • Mp3 olarak indirmek istediğiniz videoyu açın
 • Bağlantıyı kopyalamak için paylaş sekmesini açın ve bağlantıyı kopyalayın
 • Kopyaladığınız linkli ssstiktok.io’da bulunan ilgili alana yapıştırın
 • İndir butonuna tıkladıktan sonra istediğiniz video ve müziği mp3 formatında cihazınıza indirebilirsiniz.

SSSTiktok Nedir?

SSSTikTok

SSSTiktok, Tiktok’ta izlediğiniz videoları HD çözünürlükte Mp3 formatında cihazınıza kaydetmeye yarayan bir web sitesidir. Piyasada bulunan en popüler Tiktok filigransız video indirme sitelerinden biridir.

Filigransız Video İndirme nedir?

Filigransız video indirme, sosyal medya platformlarında yayınlanan videoların logosuz olarak kullandığınız cihaza kaydedilmesi işlemine denmektedir.

Filigransız Video Nasıl İndirilir?

İndirmek istediğiniz videonun bağlantısını kopyalayın.
SSSTikTok web sitesini açın.
Kopyaladığınız bağlantıyı “Bağlantıyı Yapıştırın” yazan alana yapıştırın ya da “Yapıştır” butonuna tıklayın ve ardından “İndir” butonuna tıklayın.
İndirmek istediğiniz videonun dönüştürme işlemi tamamlandığında indirme linki web sitesi tarafından size sunulacaktır.

“SSSTikTok Nedir? Tiktok Filigransız Video İndirme” üzerine 2 yorum

 1. Makaleniz gerçekten çok bilgilendiriciydi! TikTok’u bir süredir kullanıyorum ancak bu kadar detaylı bir şekilde bilgi sahibi olamamıştım. Filigransız video indirme hakkında daha fazla bilgi alabilir miyim? Hangi yöntemleri kullanabilirim? Teşekkürler!

  Yanıtla
 2. Makalenizi ilginç buldum. TikTok videolarını indirme konusunda harika bir çözüm sunmuşsunuz. Ancak, telif hakları konusunda endişelerim var. Bu yöntem ile videoları indirerek başka platformlarda kullanmak yasal mıdır? Konu hakkında biraz daha bilgi verebilir misiniz?

  Yanıtla

Yorum yapın