Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

5/5 - (1 vote)

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua, eşiyle arasının her zaman iyi olmasını, ondan başkasını görmemesini isteyen kadınlar tarafından sık sık sorulmaktadır. Bununla sınırlı kalmadan tartışmamak, sevginin artması, aranın iyi olması, kavga edilmişse barışılmaları için de düşünülmektedir.

Eğer eşinizle aranızın iyi olmasını istiyorsanız edebileceğiniz çok sayıda dua vardır. Temiz ve halis bir niyetle ederseniz, Allah’ın izniyle muradınıza kısa sürede ulaşmanız mümkündür. Ancak İslam dininde büyünün haram olduğu unutulmamalı, bundan kesinlikle uzak kalınmalıdır.

Eşler her ne kadar birbirini sevse de tartışmalar olabilir ya da daha fazla sevilmek talep edilebilir. Nihat Hatipoğlu kocanın karısına bağlanması için dua, bu nedenle evliler tarafından sık sık sorulabilir. Eğer düzenli bir şekilde ederseniz, Allah’ın izniyle en kısa sürede bu sonuca  ulaşmanız mümkündür.

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Sevgi ve Muhabbet İçin Dua

Eşiniz ile aranızın iyi olmasını istiyorsanız, edebileceğiniz çok sayıda dua vardır. Kocayı kendine bağlamak için Ayete’l Kürsi de bunlardan bir tanesidir. Düzenli olarak gün içinde okuyabilir, böylece aranızdaki bağı güçlendirebilirsiniz.

Her ne kadar evlilikler sevgi ile oluşsa da farklı sebeplerden dolayı kavgalar, tartışmalar meydana gelebilir. Bu gibi durumlara karşı çözüm bulunmazsa boşanmalar meydana gelebilir. Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için dua ederek muradınıza kavuşabilirsiniz.

Namazlardan sonra edilen dualar kabul olduğu için vakit namazlarından sonra ya da nafile namazlar ardından dua edebilirsiniz. Kocayı eve bağlamak için dua ile aranızı daha fazla güçlendirebilirsiniz.

Ölüm Gelmeden 3 Ay Önce Uyarıyor yazısı da ilginizi çekebilir.

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Aşk ve sevgi gibi duygular karşılıklıdır. Dolayısıyla insanlar her zaman güçlü olmasını ve devamlı artmasını ister. Lakin birçok sebepten dolayı bu konuda problemler meydana gelebilir.

İnsan kalbine sevgiyi yüce Allah yerleştirdiği için bu konu hakkında Yüce Allah’a dua etmeniz mümkündür. Bildiğiniz dualara ve Ayete’l Kürsi’ye ek olarak esmaü’l hüsna da okunabilir. Ya Vedud bunlardan biridir.

Anlamı oldukça güzel olup kullarını çok seven, onları rahmetine eriştiren, karşılıksız iyilik ve ihsanda bulunan ve çok sevilmeye layık olan gibi anlamları vardır. Nihat Hatipoğlu kocanın karısına bağlanması için dua arıyorsanız Kur’an-ı Kerim içerisinde yer alan duaları ve sureleri okumanız da mümkündür.

Nihat Hatipoğlu Kocanın Karısına Bağlanması İçin Dua

Koca ile Aranın İyi Olması İçin Dua

Evlenen kişiler, yuvalarının her zaman güçlü olmasını ve sevgiyle kaplanmasını ister. Sevdiğinle muhabbeti arttırmak için dua da bu kapsamda insanlar tarafından sıklıkla düşünülür. Böylece aranızı düzeltebilir, kırgınlıkların da önüne geçebilirsiniz.

Bu konu hakkında Duha suresini sık sık okuyabilirsiniz. Bunun dışında 100 kere El-Vedud ve 21 kere Duha suresini de her gün edebilirsiniz. Ayrıca El-Vacid esmasını da edebilirsiniz. Bunun anlamı yarattıklarına ihsan ve keremi bol olan, her şey yaratıp var eden gibidir. Duaları temiz bir kalp ile ederseniz, Allah’ın izniyle en kısa sürede aranızı iyileştirebilirsiniz.

Video kaynağı

Yorum yapın