Mucize Geri Döndürme Duası

5/5 - (1 vote)

Mucize geri döndürme duası nasıl okunabilir? Sevgililik ya da evlilik gibi bağlar karşılıklı duygular ile kurulur. İnsanlar ilk zamanlarda ne olursa olsun tartışmak, kavga etmek istemez. Ne var ki hayatın gerçekleri buna izin vermez. Mucize Geri Döndürme Duası aşağıda yer almaktadır.

Pek çok sebepten dolayı, insanlar sevdikleri kişi ile tartışabilir. Böylece araya soğukluk girebilir. Bu durum taraflardan bir kişinin gitmesine yol açabilir. Ancak bağ tamamen kopartılmak istenmiyorsa, bir kişi ne yapması gerektiğini bu noktada düşünebilir.

Her şey Allah’ın izniyle olduğu için ona dua ederseniz, muradınız kısa sürede gerçek olabilir. Eğer düzenli olarak, temiz ve ihlaslı bir kalp ile okursanız eski bağlar yeniden güçlü bir şekilde kurulabilir.

Mucize Geri Döndürme Duası

12 Saatte Geri Döndürme Duası Nasıl Edilir?

İnsanlar karşı cins ile karşılıklı duygular sonucunda bağ kurar. Genellikle ilk zamanlar bu nedenle çok iyi şekilde ilerler. Ancak bir süre sonra birçok sebep bir tartışma meydana gelmesine yol açabilir. Eğer önü alınmazsa bu ayrılıklara dahi gidebilir.

Ne var ki kişilerden biri böylece gitse bile diğeri geri dönmesini isteyebilir. Bunun için ne yapılabileceği böylece soru işaretleri oluşturur. Bildiğiniz tüm dualar ile alemlerin rabbine dua ederseniz, muradınıza en kısa sürede kavuşmanız mümkündür.

Ayrıca namaz kıldıktan sonra ya da Kur’an-ı Kerim okuduktan sonra da ellerinizi açabilir, buna yönelik dua okuyabilirsiniz.

Tuz İle Uzaklaştırma Duası da ilginizi çekebilir.

Kesin Dönmesi İçin Ne Okunabilir?

12 saatte geri döndürme duası, kısa sürede gidenin dönmesi için aranır. Bununla sınırlı kalmadan güçlü bağların tekrar kurulması istenir. Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için ona dua etmek şarttır. Mucize Geri Döndürme Duası için bir takım şartları yerine getirmelisiniz.

 Ancak öncesinde bir takım noktalara önem vermek de tavsiye edilir.  Gusül ve normal abdest yoksa her ikisi de yenilenmelidir. Kimsenin olmadığı bir oda da daha güzel, içinizden geldiği gibi dua etmenize yardımcı olur.

Bundan sonra 2 ya da 4 rekatlık bir nafile namazı kılabilirsiniz. Nafile namazların nasıl kılındığına internetten ya da kitaplardan bakabilir, buna göre hemen başlayabilirsiniz. Namazı tamamlayınca el açıp 99 kere Ya Fettah, 99 kere Ya Vedud okuyabilirsiniz.

Bunun dışında hacet namazı da kılabilirsiniz. Buna ve duasına da yine kitaplardan ve internetten ulaşabilirsiniz. Böylece namazı kılınca Allahü Teala’ya dua edebilirsiniz.

Mucize Geri Döndürme Duası
Mucize Geri Döndürme Duası

Mucize Geri Döndürme Duası Ne Zaman Edilmeli?

Eğer herhangi bir nedenle sevdiğiniz uzaklaşmışsa ve geri gelmesini istiyorsanız, günün her saatinde dua edebilirsiniz. Ne var ki İslam dininde duaların kabul olduğu zamanlar vardır ve bu nedenle asla kaçırılmamalıdır.

Bilmiyorsanız ezan okunurken, ezan ve kamet arasında, yağmur yağarken, mübarek gün ve gecelerde, seher vaktinde edebilirsiniz. Ayrıca farklı makbul zamanları da bakarak, kaçırmadan dua için değerlendirebilirsiniz.

Bu zamanlarda sadece mucize geri döndürme duası değil, istediğiniz farklı duaları da etmek için alemlerin rabbine ellerinizi açabilirsiniz.

Yorum yapın