Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü

Bu İçeriğe Oy Ver post

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü – Körkütük aşık etme duası nasıl edilebilir? Sevgi insanların en önem verdiği duygulardan bir tanesidir. Bu nedenle söz konusu kişinin de kendisini güçlü şekilde sevmesi istenir. Ancak sadece bununla da sınırlı değildir.

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü Video

Bir evlilik veya sevgililik ilişkisi güçlü duygular ile başlasa da pek çok neden, zaman içinde zarar görmesine neden olabilir. Eğer kısa sürede buna çözüm bulunmazsa ilişki zarar görecek, böylece kopmasına kadar uzanabilecektir.

Ayrıca arada romantik bir ilişki olmasa bile bir insan farklı bir kişiyi çok fazla sevebilir. Ancak buna karşılık alacağı da kesin değildir. Bu gibi sebeplerden dolayı 1 günde aşık etme duası edilebilir. Eğer temiz ve halis bir kalp ile sürekli okursanız, Allah’ın izniyle kabul olabilir.

Ancak Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü ederken hakkınızda hayırlısını istemek önerilir. Zira her şeyin en iyisini bilen Allahü Teala’dır. Başlamasını istediğiniz bir aşk ilişkisi, aslında sizin için olumlu olmayabilir.

Tuz İle Uzaklaştırma Duası da ilginizi çekebilir.

Çok Sevmesi İçin Hangi Dua Okunabilir?

İnsanlar sevgilerine karşılık bulmayı her zaman arzu eder. Bunun için pek çok yol denenir. Her şey Allahü Teala’nın ol demesiyle olduğu için ona el açarak yalvarabilirsiniz. Böylece daha mutlu olmayı, sevginin güçlü olmasını isteyebilirsiniz.

Bunun yanı sıra aranızda bir küslük meydana gelmişse bunların çözülmesini de dileyebilirsiniz. Eğer bu çerçevede hangi duaları okuyabileceğinizi düşünüyorsanız, bildiğiniz her dua ve sureyi edebilirsiniz. Bunun dışında Cuma günleri olduğunda 21 kere şunları da okuyabilirsiniz;

 1. Felak
 2. Fatiha
 3. İhlas
 4. Ayete’l Kürsi
 5. Ahkaf
 6. Nas

Cuma günleri dışında da Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü edebilirsiniz. Düzenli ve ihlaslı bir şekilde bunları okumayı sürdürürseniz, Allah’ın izniyle muradınıza kavuşabilirsiniz. Ayrıca sessiz, sakin ve kimsenin olmadığı bir odada olursanız, daha rahat bir şekilde ellerinizi açabilirsiniz.

Körkütük Aşık Etme Duası Nasıl Edilir?

1 günde aşık etme duası olarak edebileceğiniz pek çok dua vardır ve bunları bilmek tavsiye edilir. Bunlardan biri bismillahirrahmanirrahim Allahümme Elif olarak başlayarak şu şekilde devam etmektedir;

 1. Beyne Kulubina Ve
 2. Aslih Zate Beynina
 3. Ve’hdina Sübüle’sselami
 4. Ve Necnina Mine’z-Zulümati
 5. İle’n-Nuri Ve Cennibe’l
 6. Fevahişe Ma Zahare Minha
 7. Ve Ma Betane.
Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü
Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü

Köpek Gibi Aşık Etme Duası Anında Kabulü

Abdest aldıktan sonra 3 ya da 7 kere bunu okuyabilirsiniz. Bunun yanı sıra elkaytü aleykemehabbeten minni zikrini de 41 defa besmele çektikten sonra okuyabilirsiniz. Aynı şekilde şunları da sevdiğiniz için düşünebilirsiniz;

 1. Ya Vedud
 2. Ya Kaviyy
 3. Yasin-i Şerif
 4. 100 kere Salaten Tefriciye
 5. Duhan suresinin 25. ayeti de 21 kere ya da 71 defa

Ayrıca 1 günde aşık etme duası etmek istiyorsanız, bunun için hacet namazı da kılabilirsiniz. Eğer nasıl kıldığınızı bilmiyorsanız, internetten bakarak hemen öğrenebilirsiniz. 2 ya da 4 rekat olarak kılabilirsiniz.  

Yorum yapın