Karınca Gibi Müşteri Yağdıran Dua

Bu İçeriğe Oy Ver post

 Karınca gibi müşteri yağdıran dua olarak araştırma yaparken en bereketsiz zamanlarda bile müşterilerin dükkânınıza doluşması söz konusu olacaktır. Bu durumda rızık bolluğu için sure ya da karınca duası gibi bir takım duaları da araştırmak son derece faydalı bir durum olarak karşımıza çıkar.

Tüccarlık yapıyorsanız iş yerinize müşterilerin gelmesi ve işlerimizin açılması için oldukça etkili bir takım dualar okunarak rızkınızı çoğaltmak söz konusu olacaktır. Karınca duasının etkileri olarak bir dükkâna ya da bir mağazaya gerektiği kadar müşterinin gelmesi sağlanabilir ve bu dua gerçekten çok uzun yıllardır kullanılmış ve doğruluğu kanıtlanmış bir duadır. Karınca duasının yanı sıra başka daha pek çok dua ve zikir de dükkânlarda bol miktarda müşteri toplanması adına yapılmaktadır.

 Karınca Duası Nasıl Yapılır?

 Karınca duası nasıl yapılır konusu ile ilgili olarak belirtmek gereken en önemli şey bu duanın belli bir kuralı kaidesi olmamasıdır. Karınca Duası herkes tarafından bilinir ve herkes tarafından okunabilir daha çok da okuma şeklinde değil de bir yerlere koyarak tesiri görülür. Bir dükkâna müşteriyi yağdırmak için dua olarak Karınca Duası yapılmışsa dükkânda üst köşelerde bir yere Bu dua yerleştirilir.

 1. Allahümme ya Rabbi
 2. Cebrâîle ve Mîkâile
 3. ve İsrâfile
 4. ve Azrâile
 5. ve İbrahime
 6. ve İsmaile
 7. ve İshaka
 8. ve Yakube
 9. ve münzilel berakâti
 10. vel Tevrâti vez-Zebûri
 11. vel İncili vel Furkan.
 12. Ve lâ havle ve lâ kuvvete
 13. illa billahil aliyyil azim.
 14. Lâ ilâhe illallahül melikül hakkul mübin.
 15. Muhammedü-Resülüllahi sadikul va’dil emin.
 16. Ya Rabbi,
 17. Ya Rabbi,
 18. Ya Hayyu,
 19. Ya Kayyum,
 20. Ya zel Celali vel İkram.
 21. Es’elüke ya Rabbel arşil azimi
 22. en yerzükani rizkan halalen
 23. tayyiben birahmetike
 24. ya erhamer Rahimin.
 25. Yemliha,
 26. Mekseline,
 27. Mislina,
 28. Mernüş,
 29. Debernüş,
 30. Şazenüş,
 31. Kefetatayyuş,
 32. Kıtmîr.

 Rızık Bolluğu İçin Hangi Sure?

 Rızık bolluğu için hangi sure pek çok Müslüman tarafından sık sık sorulmakta ve gündeme getirilmektedir. Özel olarak da günümüzde bu tip sorunlar yaşayan kişiler internet üzerinden bir takım araştırmalar yaparak bol rızık için hangi dua okunmalı şeklinde bir takım sorular sorarak bu konuyu irdeliyor. Peygamber Efendimiz bu konu ile ilgili olarak Vakıa suresini tavsiye etmiştir. bu surenin okunması bir eve ya da bir iş yerine bol miktarda rızık yağdıracak ve işlerin bereketli bir şekilde devam etmesine sebep olacaktır.

Karınca Gibi Müşteri Yağdıran Dua
Karınca Gibi Müşteri Yağdıran Dua

 Allah’tan Zenginlik Nasıl İstenir?

 Allah’tan zenginlik nasıl istenir gibi bir soru için zengin olmak isteyen Müslümanlar bir takım kurallara uymak ve bazı isteklerini belli şekillerde dile getirmek durumundadır diyebiliriz. Bir Müslümanın Allah’tan zenginlik istemesi tamamen bu zenginliği kötüye kullanmayacağının da teminatını vermesi için son derece büyük bir önem taşır. Borcu olan kişilerin borçlarını kısa bir zamanda ödemek için isteyecekleri bir zenginlik de her zaman için dua edilerek istenmektedir. Bunun için zenginlik duası olarak ya Ganiyyü adlı dua okunarak bir takım zikirler çekilir.

 İş Görüşmesi İçin Hangi Dua?

 İş görüşmesi için hangi dua diye de pek çok kişi sormaktadır ve yine bu da zenginlik veya bol rızık ile bir arada düşünülebilir. Eğer ki yeni bir işe girmek amacıyla bir görüşme yapacaksanız ya da bir iş anlaşması yapmak istiyorsanız ve bunun için bir görüşme yapacaksanız kesinlikle Fetih suresi okunmalıdır. Fetih suresi ile gitmiş olduğunuz iş görüşmesinde karşınızdaki kişiyi etkileyebilirsiniz.

Yorum yapın