İnat Box Açılmıyor 2023

3.7/5 - (3 votes)

İnat Box açılmıyor, ne yapabilirim sorusu uygulamaya erişim gerçekleştiremeyen kişiler tarafından sık sık sorulmaktadır.  Günümüzde canlı maç yayınlarını izlemek için çok sayıda aplikasyon yer almaktadır. Maç izlemek isteyenler bunların neler olduğunu genellikle sorar. İnat Box da bunlardan bir tanesidir.

İnat Box Açılmıyor 2023

İnat Box Açılmıyor, Ne Yapabilirim?

Her ne kadar kolay bir kullanıma sahip olsa da bazı durumlarda yükleme ardından erişim yapılamadığı dile getirilir. Bunun nedenleri oldukça farklılık gösterir;

  1. Güncel Olmaması
  2. Ön Bellekte Yer Kalmaması
  3. İnternetin Olmaması
  4. İzinlerin Verilmemesi
  5. Teknik Hata

Bunların hepsi İnat Box açılmıyor 2023 çözümleri arasında yer alır. Tümünü inceleyerek bir sonuç alabilirsiniz. Her telefonda açılmama problemi farklılık gösterebilir. Bu nedenle bu maddelerden bir tanesi size çözüm sunmamışsa diğerlerini de inceleyebilirsiniz. Hataları çözdükten sonra canlı maç izlemeye kaldığınız yerden kesintisiz şekilde devam edebilirsiniz.

Exxen Ücretsiz İzleme Programı yazımız da ilginizi çekebilir.

Güncel Olmaması

Her uygulama gibi İnat Box da sık sık güncelleme alır. Dolayısıyla kişilerin bu işlemleri düzenli bir şekilde gerçekleştirmesi gerekir. Çünkü uygulamanız güncel değilse kullanım esnasında bir takım hatalar meydana gelebilir.

İnat Box neredeyse her ay güncelleme alır. Dolayısıyla çok uzun bir süre güncelleme işlemlerini yapmamışsanız öncelikle bunu sağlamanız tavsiye edilir. Ardından kontrol ederek İnat Box açılmıyor sorununun çözülüp çözülmediğini kontrol edebilirsiniz.

Ön Bellekte Yer Kalmaması

Uygulamaların çalışması için telefonun ön belleğinde yeterli boş alanın olması gerekir. Ancak akıllı telefonlar günümüzde yaygın bir şekilde kullanılmaktadır. Çekilen fotoğraflar, indirilen video ve dosyalar, ses kayıtları, yüklenen uygulamalar bunu kısa sürede tüketebilir.

Bu durumda İnat Box dahil bazı uygulamalar çalışma hataları verebilir. Dolayısıyla telefonunuzda kullanmadığınız öğeleri temizleyerek yer açarsanız çalışmasına olanak tanıyabilirsiniz. Ayrıca yeni bir bellek kartı almayı da düşünebilirsiniz.

Bunu uyguladıktan sonra İnat TV uygulamadan atıyor sorununun çözülüp çözülmediğini inceleyebilirsiniz.

İnternetin Olmaması

İnat Box internet bağlantısı gerektiren bir uygulamadır. Maçları canlı bir şekilde izlemek istiyorsanız wifi ya da internet paketinizin olması gerekir. Eğer bağlantınız yoksa ya da kötü, zayıf bir internet varsa yayın donabilir, uygulama açılmayabilir ya da sizi aplikasyondan atabilir.

Eğer wi-fi ile giriyorsanız öncelikle burada bir sorun olup olmadığı kontrol edilmelidir. Bulunuyorsa çözdükten sonra girmek tekrar denenebilir. Ayrıca farklı bir kablosuz ağa erişebiliyorsanız buradan da test etmeniz mümkündür.

Hücre veri ile giriyorsanız ilk akla gelen paketin bitmiş olmasıdır. Maçlar yüksek çözünürlüklü ve canlı olduğu için çok kısa sürede büyük veri kayıpları yaşanabilir. Bu da paketin bitmesi anlamına gelebilir. Dolayısıyla İnat Box açılmıyor diyorsanız, internet paketinizin durumu da kontrol edilmelidir.

İnat Box Açılmıyor 2022
İnat Box Açılmıyor 2023

İzinlerin Verilmemesi

Günümüzde pek çok uygulama çalışmak için izin gerektirir. Eğer bunları vermezseniz uygulamalar genellikle çalışmaz ya da istendiği gibi olmaz. İnat Box da aynı şekildedir. Uygulamaya izin vermemişseniz, aşağıdaki adımları takip ederek gerçekleştirebilirsiniz;

  1. Cihazın ayarlar bölümüne giriş yapın.
  2. Uygulamalar ekranına girin.
  3. İnat TV’yi üzerine tıklayın.
  4. Uygulama izinlerine gelerek izin ver deyin.

Ardından İnat Box açılmıyor probleminin çözülüp çözülmediği kontrol edilebilir.

Teknik Hata

Uygulama içerisinde teknik hatalar farklı sebeplerden dolayı meydana gelebilir. Bu bazen uygulama bazen de kullanıcı kaynaklıdır. Ayrıca üst üste gelen güncellemeler de bir noktadan sonra problemlere neden olabilir.

Eğer tüm bu maddeleri uygulamışsanız ancak sorun devam ediyorsa, İnat Box açılmıyor diyorsanız son olarak uygulamayı tamamen silebilir, en yeni versiyonunu indirerek yükleyebilirsiniz. Böylece sorunlarınıza da çözüm bulabilirsiniz.

inat box apk nereden indirilir?

inat box apk indirmek için tıklayın

“İnat Box Açılmıyor 2023” üzerine bir yorum

Yorum yapın