Flörtle Konuşulacak Konular

5/5 - (1 vote)

Flörtle konuşulacak konular neler? İnsanlar karşı cinsten hoşlandığı bir kişiye açılmaya çalışırken konu bulmakta zorluk çekebilir. Eğer onunla sağlıklı bir iletişim kurup yakından tanıyamazsanız, bir ilişkiye başlamanız da neredeyse imkansızdır.

Bu nedenle flört döneminde hangi konuları konuşabileceğiniz büyük bir önem taşır. Bu kapsamda düşünebileceğiniz seçenekler çok geniştir. Her zaman ertelediği şeylerden, sağlıklı bir ilişkiye kadar aklınızdaki birçok konuyu sorabilirsiniz.

Aldığınız cevaplar ile hem onu yakından tanıyabilir hem de ilişkinizi biraz daha ileriye götürebilirsiniz. Ayrıca sorduğunuz sorularla kendi hakkınızda da ona bilgi verebilirsiniz. Her ne kadar flörtle konu açma zor gibi dursa da tahmin edildiğinden daha kolaydır.

Sevmediği Şeyler

Her insanın sevmediği bazı şeyler vardır. Eğer karşı cinsle tanışmak, flört olmak ve bir ilişki içerisine girmek istiyorsanız, ilk bilmeniz gereken konulardan bir tanesidir.

Çünkü sevmediği bir şeyi bilmeden dahi yapsanız, karşı taraf sorun olmadığını dillendirse bile hakkınızda kötü bir izlenim, kötü bir hatıra bırakabilir. Bu da ilişkiye başlamanızı daha zor bir hale getirebilir.

Eğer onun neleri sevmediğini sorarsanız bunlardan tamamen uzaklaşabilirsiniz. Aynı şekilde siz de sevmediğiniz şeyleri aktarabilirsiniz. Böylece onun da size karşı neleri yapmaması gerektiği hakkında bir bilgi sunabilirsiniz. Bu bakımdan sevmediği şeyler, flörtle konuşulacak konular arasına girer.

Ertelediği Şeyler

Her ne kadar 24 saat insan hayatında yeterli gibi dursa da zaman ilerledikçe bu her şeye zaman yettirilemez hale gelir. Çünkü yoğun okul ya da iş hayatı, dinlenme bazı şeyleri ertelemek durumunda bırakabilir.

Örneğin kişi bir kitaba başlamayı planlıyorsa, yoğunluk sebebiyle bunu başka bir zamana erteleyebilir. Eğer flörtle konu açma hakkında düşünüyorsanız, size başlamak için oldukça güzel bir noktadır.

Eğer ertelediği şeyleri öğrenirseniz, mümkünse ona güzel bir sürpriz yapabilirsiniz. Örnek olarak bir kitabı okumayı çok istiyorsa ancak erteliyorsa ona bunu hediye edebilirsiniz. Böylece ona düşüncelerini ve kendisini önemsediğini gösterebilirsiniz.

Bu soru karşılıklı olduğu için siz de kendinizin ertelediği şeyleri ona aktarabilir, böylece birbirinizi daha yakından tanıyabilirsiniz.

Sağlık İlişki

Her insanın sağlıklı bir ilişkiden beklentisi farklıdır. Bazıları buraya dürüstlüğü koyarken bazıları aşkı koyar. Bazı insanlar ise sadakati yerleştirebilir. Bu hem karakter özelliklerine hem de geçmiş deneyimlere bağlıdır. Örneğin bir kişi aldatılmışsa, onun için sağlıklı bir ilişkide sadakat olmalıdır.

Eğer flörtle konuşulacak konular arıyorsanız, ona sağlıklı bir ilişkiden ne anladığını, ne beklediğini sorabilirsiniz. Ancak bu soruyu başlangıçta yöneltmek, çok yüzeysel bir yanıt almanıza neden olabilir. Dolayısıyla tanışmanın ardından belirli bir süre sonrasında sorulmalıdır.

Böylece karşınızdaki kişi sizi daha fazla tanıyacağı için daha net olabilir. Böylece ona ciddi bir ilişki düşündüğünüzü gösterebilirsiniz. Aldığınız yanıta göre sağlıklı bir ilişkiden beklentilerini de öğrenebilirsiniz.

Flörtle Konuşulacak Konular
Flörtle Konuşulacak Konular

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın Test

Sevdiği Şeyler

Her insanın sevdiği şeyler farklılık gösterir. Bu nedenle flörtle konu aşma için fikirler arıyorsanız, sevdiği şeyleri, filmleri, aktiviteleri ve kitapları ona sorabilirsiniz. Bu soru çok geniş bir kapsama sahip olduğu için uzun saatler boyunca konuşabilir, aranızda sıcak bir bağ oluşturabilirsiniz. Özellikle benzer konuları seviyorsanız yakınlaşabilir ve duygusal bir ilişkiye daha rahat girebilirsiniz.

Ayrıca sevdiği şeyleri öğrenmek, onunla bir buluşma ayarladığınızda neler yapabileceğiniz hakkında da fikir verir. Böylece daha doğru bir filme gidebilir, daha güzel bir mekana oturabilirsiniz. Eğer ona çok seveceği sürprizler yapmak istiyorsanız, yine başarılı sonuçlar elde edebilirsiniz.

Eğer flörtünüzle ne konuşabileceğinizi düşünüyorsanız, bunların her birini ayrı bir şekilde sorabilirsiniz.

Yorum yapın