Etlik Şehir Hastanesi Başvuru

Bu İçeriğe Oy Ver post

Etlik Şehir Hastanesi Başvuru, Ankara’nın Keçiören semtinde yer almaktadır. Etlik mevkiinde, 1.071.885 metrekarelik bir arsa üzerinde konumlandırılmıştır. 829 polikliniği olan hastane kendi içerisinde psikiyatri hastanesine de sahiptir. 3755 yatak kapasitesi olan hastane, Ankara ve çevresindeki illere sağlık hizmetleri sağlamaktadır.

Büyük bir yapıya sahip olan hastane, modern tıbbın tüm imkanları kullanmaktadır. Medikal sektörde son teknoloji cihazları, alanında uzman kadrolar ile birleştirerek vatandaşlara kesintisiz hizmetler sunmaktadır.

Kurumun bünyesinde farklı kadrolarda çalışan çok sayıda personel bulunmaktadır. Ancak Etlik Şehir Hastanesi büyümeyi sürdürdüğü için senenin farklı zamanlarında çalışan gereksinimleri olabilmektedir. Eğer düzenli olarak takip ederseniz, bunlar yayınlandığı gibi görebilirsiniz.

Etlik Şehir Hastanesi İş İlanları Nasıl Takip Edilir?

İş arıyorsanız öncelikle ilanları düzenli olarak takip etmeniz gerekir. Çünkü bunların ilk ve son başvuru günleri vardır. Özellikle alım tarihi sonlandığında, sonraki alımlara kadar başvuru kabul edilmemektedir. Dolayısıyla düzenli olarak takip etmeniz şarttır.

Eğer Etlik Şehir Hastanesi içerisinde çalışmak istiyorsanız, bu nedenle dikkatli olmanız gerekir. Kurum, ilanları yılın farklı zamanlarında ihtiyaçlarına göre yayınlamaktadır. Bunları takip etmek için kurumun kendi sitesini takip etmeniz mümkündür.

Ayrıca İŞKUR, ilan.gov.tr ve Kariyer Kapısı gibi kaynakları da takip edebilirsiniz. Tüm bunları düzenli olarak incelerseniz, yayınlandığı gibi görebilirsiniz.

Etlik Şehir Hastanesine Nasıl Başvurulur?

Peki, Etlik Şehir Hastanesi başvuru nasıl yapılır? Bunun ilk aşaması aktif olan ilanları bulmadır. Bunları keşfettikten sonra hemen başvurmadan incelenmesi önerilir. Böylece şu gibi bilgiler elde edilebilir;

 1. Başvuruların nereye yapıldığı
 2. İlk ve son başvuru günü
 3. Başvuru şekli
 4. Hangi kadrolara alım yapıldığı
 5. Kaç kişi alınacağı
 6. Adaylardan istenen genel ve özel koşullar

Böylece açılan kadro hakkında merak ettiğiniz tüm bilgilere ulaşmanız mümkündür. Başvurular, bilgi ve yeteneklerinize uygun olan kadrolara yapılmalıdır. Aksi halde olumsuz yanıt almanız muhtemeldir.

Yurtdışı Sağlık Personeli Alımı

Etlik Şehir Hastanesi başvurusu ilanda belirtildiği gibi yapılabilir. İşlemler son başvuru günü geçmeden önce kesin bir şekilde sonlandırılmalıdır.

Etlik Şehir Hastanesi Başvuru
Etlik Şehir Hastanesi Başvuru

Etlik Şehir Hastanesi Hangi Kadrolara Alım Yapıyor?

Etlik Şehir Hastanesi geniş bir yapıya sahiptir. Bu nedenle alım yapabileceği pek çok kadro vardır. Sadece medikal değil teknik ve idari konularda da alımlar gerçekleştirebilmektedir. Bunlar ihtiyaçlara göre belirlendiği için değişkenlik gösterebilir. Bunlardan bir kısmı aşağıda yer alan maddelerden incelenebilir;

 1. Çamaşırhane personeli
 2. Transfer personeli
 3. Psikiyatri servis hemşiresi
 4. Veznedar görevlisi
 5. Temizlik personeli
 6. Sağlık teknisyeni
 7. ATT
 8. Fizyoterapist
 9. Tıbbi sekreter
 10. Şoför
 11. Ebe
 12. Hemşire
 13. Sağlık teknikeri

Etlik Şehir Hastanesi bunların dışında da alım yapabilir. Her birinde genel ve özel koşullar değişiklik gösterebilir. Ancak pek çok kişi kendi yetkinliklerine uygun kadroları bulabilir ve başvuru yapabilir.

Sağlık Bakanlığı Personel Alımı yazımız da ilginizi çekebilir.

Yorum yapın