Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı

4.3/5 - (11 votes)

Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı ne kadar sorusu, günümüzde zayıflamak isteyen pek çok kişi tarafından düşünülmektedir. Buna yönelik sunulan iğneler oldukça farklıdır. Bu nedenle ücretler de farklılaşır. Eğer yaptırmadan önce fiyatları hakkında bilgi sahibi olmak istiyorsanız, aşağıda bulunan tabloyu inceleyebilirsiniz.

Endokrin Zayıflama İğnesi AdıEndokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı
Byetta659,65 TL
Saxenda785 TL
Victoza607,41 TL
Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı

Bu tabloyu incelerseniz, Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ancak bunların bilinçsiz olarak kullanılmaması, Endokrin uzmanları tarafından uygulanması gerekir. Bunun yanı sıra kilo problemleriniz bulunuyorsa sağlıklı ve düzenli beslenme, egzersiz yapma da şarttır.

Bunların hepsi sayesinde istediğiniz kiloya daha kolay ulaşmanız mümkündür. Diyetisyenlerden bu konuda destek alınabilir.

Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı

Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı – Günümüzde pek çok kişi sahip olduğu kilolardan memnun değildir. Bu nedenle çözümler her zaman aranır. Zayıflama iğnelerinin olup olmadığı pek çok kişi tarafından düşünülür. Bu iğneler mevcut olmakla birlikte endokrinoloji tarafından uygulanmaktadır.

Eğer zayıflama iğneleri doğru bir şekilde uygulanırsa; sağlıklı ve düzenli bir beslenme, diyet ve güzel bir uyku düzeni ile birleştirilirse istenen sonuçları kişilere sunabilir. Böylece kısa sürede istenen kiloya düşmek mümkündür.

Zayıflama iğneleri, endokrinoloji doktorları tarafından, uygunluğa göre yapılmaktadır. Reçete edildikten sonra uygulanmaktadır. Farklı iğneler olup bunların arasından kişilere en uygun olan seçilir. Endokrin zayıflama iğnesi fiyatı her birinde değişkenlik gösterir.

Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı: Byetta

Byatta, endokrin zayıflama iğnesi seçeneklerden bir tanesidir. Berrak ve renksiz bir sıvı şeklinde olup cam kartuş içine doldurulmuştur. İçinde yer alan ilaç bittiğine tekrar kullanılmaz. Her bir kalem 30 günlük, günde iki enjeksiyonluk ilaç içermektedir.

İlaç, yetişkinlerde kan şekerini kontrolünü sağlamak üzere kullanılmaktadır. Doktorun önerdiği şekilde kullanılmakta olup sabah ve akşam öğünlerinizden ya da aralarında, 6 saat ya da daha fazla süre bulunan günlük 2 ana öğünden önceki 60 dakika içinde kullanılır. Ancak yemekten sonra alınmaması gerekir.

Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı
Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı

Endokrin Zayıflama İğnesi Fiyatı: Saxenda

Saxenda, endokrin zayıflama iğnesi seçenekleri arasında bulunmaktadır. Etkin maddesi liraglutid olup yardımcı maddeleri,

  1. Disodyum  fosfat dihidat,
  2. Propilen glikol,
  3. Fenol,
  4. Sodyum hidroksit,
  5. Hidroklorik asit,
  6. Enjeksiyonluk su bulundurur.

Saxenda günün herhangi bir saatinde, yiyecek ya da içecek ile beraber kullanılabilir. Bunun dışında tek başına alınması da mümkündür. Doktorunuz önce bir diyet ve egzersiz programı başlatacak, ardından da ilacı kullanacaktır.

Tedavi düşük bir dozda başlamakta, ilk beş haftası boyunca aşamalı bir biçimde artmaktadır. İlk kullanılmaya başlandığında, başlangıç dozu minimum 1 hafta zamanla günde bir kere 0,6 miligramdır. İlacın nasıl kullanılacağı, detayları ile beraber size aktarılır. Bunu takip etmeniz gerekir. Bunun dışında rastgele kullanma, vaktinden önce sonlandırma ya da daha uzun bir süre alma yapılmamalıdır. 

Egzersiz, sağlıklı ve düzenli bir beslenme ile kullanılırsa daha iyi sonuçlar almanıza olanak tanır.

Yorum yapın