Eczanede Satılan Et Beni İlacı

4.5/5 - (113 votes)

Eczanede Satılan Et Beni İlacı ve Et beni düşüren ilaç, et benine sahip insanlar tarafından yoğun bir şekilde incelenmektedir. Et benlerinin altında kökleri olmasa, sağlık açısından zararı olmasa da insanlar görsel açıdan rahatsızlık hisseder. Dolayısıyla bunların nasıl çözülebileceği sık sık düşünülür.

Bunları normal bir şekilde kesinlikle koparmaya çalışılmamalıdır. Bunun yerine kremler ve ilaçlar kullanılarak düşürme yoluna gidilmelidir. Günümüzde bunun için çok sayıda ilaç vardır. Eğer eczaneye giderseniz, bunları almanız mümkündür.

Eczanede Satılan Et Beni İlacı Ne Kadar?

Peki, et beni ilacı fiyatı ne kadar? Günümüzde et benlerine dair kullanılan farklı ilaçlar vardır. Bunların her biri fiyat olarak farklılık gösterir. Aşağıda yer alan tabloyu incelerseniz, haklarında bilgi sahibi olmanız mümkündür.

Eczanede Satılan Et Beni İlacı AdıEczanede Satılan Et Beni İlacı Fiyatı
Podofilm %25 25 Ml Tropikal Solüsyon119,22 TL
Verrutol Solüsyon40,64 TL
Siğilex Siğil Solüsyonu79,90 TL
Minefla Siğil Solüsyonu65,00 TL
Wartner Siğil Giderici47,08 TL
Aldara % 5 Krem474,59 TL
Hpvgent Siğil Kremi 25 ml225,00 TL
Kırk Ambar Siğil Kremi206,37 TL
Tensil Kozmetik Siğil Kurutucu Losyon Bitkisel Merhem199,50 TL
Eczanede Satılan Et Beni İlacı

Et beni ilacı fiyatı burada görüldüğü gibidir. Her birinin kullanımı değiştiği için doğru yararlanılması şarttır. Böylece etkisi de daha iyi bir şekilde görülebilir. Ancak cildinize uygulamadan önce doktora görünmeniz daha sağlıklı sonuçlar almanıza yardımcı olur.

Eczanelerde Satılan Prostat İlaçları

Eczane Çalışma Saatleri

Podofılm %25 25 Ml Topikal Solusyon

Podofılm %25 25 Ml Topikal Solusyon, Et beni düşüren ilaç seçeneklerden bir tanesidir. Etken maddesi yüzde 25 oranında Pdofilin reçinesidir. Yardımcı maddeleri benzoin sumatra tentürü ile benzoin tentürü’dür.

İlaç genel siğiller, cinsel yolla bulaşan siğiller, genital bölgede görülen küçük kabartılarda kullanılmaktadır. Bununla beraber Podofilm, sadece hekim tarafından uygulanmaktadır. Dolayısıyla uygulama yolu ve metodu, doktorunuz tarafından belirlenir.

Bu nedenle et beni düşüren ilaç seçeneklerden biri olsa da Podofilm şahsi kullanılmamalıdır. Bir takım yan etkilerinin olduğu, aradığınız sonuçları alabilmek için doğru şekilde uygulanması gerektiği unutulmamalıdır.

Eczanede Satılan Et Beni İlacı
Eczanede Satılan Et Beni İlacı

Aldara % 5 Krem

Aldara % 5 Krem, et beni düşüren ilaç seçeneklerinden bir tanesidir. Har bir şase 250 mg içinde 12,5 mg imikimod içermektedir. Bunun dışında metil hidroksibenzoat (E218), propil hidroksibenzoat (E216), setil alkol ve stearil alkol de bulundurmaktadır.

Kremin etkin maddesi olan imikimod, bağışıklık yanıt düzenleyicisidir. Siğil meydana getiren tümör ve virüslere karşı etki göstermektedir. Genital bölge ve anüs çevresinde deri yüzeyindeki siğillerde, aktinik keratozda, yüzeysel azal hücreli karsinom’da yararlanılmaktadır.

Kullanılacağı zaman yeni bir şase açılmalıdır. Kullanım ardından kalan krem ise atılmalıdır. Dolayısıyla üzeri bandaj ya da benzeri bir materyal ile kapatılmalıdır. Uygulama öncesi ve sonrası eller güzel bir şekilde yıkanmalıdır.

Uygulama şekli ve sıklığı ise siğillere göre değişkenlik arz edebilmektedir.

Boyun Fıtığı Nedir? Tedavi Yöntemleri Nelerdir? yazımız da ilginizi çekebilir.

Yorum yapın