Clash Of Clans 10 Seviye Köy Düzeni

Bu İçeriğe Oy Ver post

Clash of Clans 10 seviye köy düzeni nasıl olmalı? Clash of Clans  günümüzde en çok oynanan strateji oyunlardan bir tanesidir. Her geçen gün çok sayıda yeni kişi oyuna başlamaktadır. Eğer oyundan daha fazla zevk almak ve başarılı sonuçlar elde etmek istiyorsanız, köy düzeninin önemi büyüktür.

Çünkü yanlış bir köy düzeni oluşturmak, saldırı aldığınızda daha fazla kaynak kaybetmenize olur. Böylece yapmak istediğiniz araştırmalar daha fazla gecikir. Doğru bir köy düzeni oluşturmak bu açıdan oyunun en temel gerekenleri arasındadır.

Oyuna yeni başlayan kişiler bu konuda nelere dikkat edeceğini bilemeyebilir. Eğer bir takım görselleri inceler ve taktikleri incelerseniz, en iyi sonuçları elde etmeniz mümkündür. Clash of Clans 10 seviye köy düzeni sayesinde oyunu daha iyi oynayabilirsiniz.

Clash Of Clans 10 Seviye Köy Düzeni

Clash of Clans Oynarken Nelere Dikkat Edilmeli?

Clash of Clans köy düzeni oluşturmadan önce bazı konulara dikkat etmek, daha iyi sonuçlar elde etmenize olanak tanır. Aşağıda yer alan maddelere özen gösterirseniz oyunda başarı elde edebilirsiniz;

  1. Belediye binası hemen yükseltmeden, diğer binaları yükseltmeye odaklanmalıdır
  2. İkinci altın depolama alanı hemen alınmamalıdır.
  3. İksir için fazla depolama alanı oluşturulmamalıdır.
  4. Taşlar yalnızca inşaatçı kulübeleri yapmak için harcanmalıdır.
  5. Binalar konumlandırılırken, inşaatçı binaları en köşelerde olmalıdır. Böylece savunma güçlendirilebilir.
  6. Ordu ve kışla büyürken, laboratuvar ve büyük fabrikası kurulmalıdır.
  7. Saldırı alırken duruma göre hareket edilmelidir.

Bu gibi konulara dikkat etmek Clash of Clans 10 seviye köy düzeni içerisinde en temeli oluşturur. Dolayısıyla oyunun başlangıcından itibaren dikkatli bir şekilde hareket edilmelidir.

İnşaatçı Binalarını En Köşelere Koymak

Savunma dendiğine herkesin aklında kaynaklarını korumak vardır. Ancak saldırının temelinde köyü yok etmek ve 3 yıldız alabilmek vardır. Dolayısıyla düzen de buna göre oluşturulmalıdır. Clash of Clans köy düzeni yapılırken,inşaat binaları en köşede olmalıdır.

Böylece düşman köyünüze saldırdığı zaman bir takım birlikleri otomatik olarak bunlara kolay şekilde yönlenebilir. Bu sayede savunmalarınız kalan düşmanlarla daha iyi mücadele edebilir ve kaynaklarınız korunabilir.

Ayrıca binaları haritanın farklı noktalarına dağıtmak, düşmanın bir noktaya odaklanamamasına yardımcı olur. Böylece üç yıldız alamaz.

Snapchat Puan Hilesi

Depoları Ortaya Koymak

Clash of Clans 10 seviye köy düzeni yapmayı planlıyorsanız, depoları orta noktaya koymanız gerekir. Çünkü haritanın en orta bölümü, ulaşması en zor olan yerdir. İnşaat binalarını en uca koyup, depoları ortaya yerleştirirseniz savunmalarınız daha az birlikle uğraşabilir.

Böylece düşmanlarınızın depolarınıza ulaşması hızlı olmayacak, yağmadan istediği sonuçları da alamayacaktır. Kaybedeceği birlikleri de göz önünde bulundurarak daha fazla zarara uğraması söz konusudur.

Clash Of Clans 10 Seviye Köy Düzeni
Clash Of Clans 10 Seviye Köy Düzeni

Savunmaları Yerleştirmek

Savunmaların doğru bir şekilde yerleştirilmesi, güçlü bir savunma hattı oluşturabilmenin önemli bir noktasıdır. En sık yapılan hata en güçlü savunmaları en öne koymadır. Bu durum kolay ve hızlı bir şekilde yok olmalarına neden olur. İç bölgelere gittikçe savunma da güçsüz bir hale gelir.

Dolayısıyla CoC oyununda en zayıftan en güçlüye doğru bir düzen oluşturursanız, daha iyi sonuçlar elde edebilirsiniz. Toplarınızı da doğru bir şekilde yerleştirirseniz, verdiğiniz hasarı maksimum seviyeye çıkartabilirsiniz.

Surları Güçlendirmek

Düşmanlarınızın savunma hatlarınıza ulaşmamasını, savunmanızın daha uzun süre dayanmasını istiyorsanız, surların önemi büyüktür. Düşman ilk önce bunları yok etmek zorunda kalacağı için daha fazla uğraşması gerekir.

Dolayısıyla sur duvarlarını ne kadar çok geliştirirseniz, yok edilmeleri o kadar zor bir hal alacaktır. Eğer Clash Of Clans 10 Seviye Köy Düzeni oluşturmak istiyorsanız tüm bu maddelere dikkat ederek en iyi sonuçları elde  etmeniz mümkündür.

Yorum yapın