Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Bu İçeriğe Oy Ver post

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın? – Kadınlar, sevdikleri erkeğin onları gerçekten sevip sevmediği konusunda bir kaygıya kapılabilmekte veya bunu erkek arkadaşlarının davranış ve düşüncelerinden çıkartabilmektedir. Ancak özelikle bu konuda emin olmak isteyen kadınlar, bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın? Tarzındaki soruların cevaplarını oldukça merak edip araştırarak, öğrendiği bilgileri sevgililerinde gözlemleyip gözlemlemediğini görebilmektedir.

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Erkekler, aslında size karşı gösterdiği davranış ve tutumlarıyla bu durumu açıkça belirtebilmektedir. Bunun için erkeklerde gözlemlenmesi gereken bazı püf noktalar bulunmakta, birazdan bahsedeceğimiz davranış ve tutumları gerçekleştiren erkekler için kesinlikle sizi sevdiğini veya sevmediğini anlayabilmeniz mümkün olmaktadır.

Sevildiğini nasıl anlarsın? Sorusuna yanıt olarak; Öncelikle sizi gerçekten seven bir erkek, bulduğu her fırsatta size dokunmak isteyecektir. Sizinle fiziksel temas kurmaktan kaçınmayan, sürekli size yakın duran, saçınızı, yüzünüzü okşayan, ani bir şekilde öpen veya sıkça sarılan bir erkek, kesinlikle sizi gerçekten seviyordur.

Bir diğer önemli husus ise size yeterince vakit ayırıp ayırmadığıdır. Özellikle çok fazla vakti olmasa dahi bu vakti sizinle geçirmek için çabalıyor, sizi ihmal etmiyor ve sizin yanınızda olmak için sık planlar yapıyorsa, doğru erkeği buldunuz demektir.

Belki de kadınların en çok dert yandığı konu olan özel günler konusunda erkekleri de anlamak gerek. Ancak istisnalar dışında birlikteliğiniz veya sizinle ilgili önemli tarihleri hatırlıyor ve bu önemli tarihler için bir şeyler planlıyorsa size değer veriyor ve seviyor demektir.

Sizinle birlikteyken mutluluğu yüzünden okunuyor, sizi dinliyor ve yanınızda canı sıkkın olsa dahi iyi görünmeye çalışıyorsa bu da iyiye işarettir. Ancak özellikle erkek arkadaşınızın sizi sevip sevmediğini anlamanız için en önemli hususlardan biri, size karşı saygılı olup olmadığıdır. Fikrilerinize saygı duyuyor, sizinle asla kötü bir dille konuşmuyor, konuşurken size olan sevgisini belli ediyorsa sizin yanınızda mutludur.

Son olarak eğer sizin sorumluluk almaktan kaçınmıyor, sizinle plan yapmaktan kaçmıyor ve size sadıksa erkek arkadaşınız sizi seviyor demektir. Tüm bu bilgiler ışığında madde madde bir erkeğin sizi sevdiğini anlayabileceğiniz en önemli hususlar şunlardır;

  • Size dokunmak için fırsat kolluyorsa
  • Önemli tarihleri hatırlıyorsa
  • Sizin için her zaman bir zaman ayırıyorsa
  • Sizin yanınızda mutluysa
  • Sorumluluk alıyorsa
  • Sizi önemseyip düşünüyor ve iyi davranıyorsa

Uzaktan Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Uzaktan bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın? Sorusu, kadınlar tarafından cevabı en çok merak edilen soruların başında gelirken, özellikle bir erkekle flörtleşen veya bir uzak ilişkiye sahip olan kadınlar, karşılarındaki erkeğin onu gerçekten sevip sevmediğini anlayabilmenin yollarını aramaktadır.

Bu yazımız da ilginizi çekebilir: Kuzeni Telefona Kaydetme İsimleri

Uzaktan bir erkeğin ona değer verip vermediğini anlamanın en iyi yolu, sizinle ne kadar süre mesajlaştığı veya telefonla görüştüğüdür. Mesajlarınıza saatler sonra cevap veriyor, açtığınız konulara geçiştirici cevaplar veriyorsa, bu işin sonu pek de olumlu değildir.

Uzakta olduğu için duyduğu pişmanlığı, özlemini ve sevgisini size her zaman hissettiriyorsa ise işte o zaman gerçekten sizi seviyor ve sizinle buluşabilmenin bir yolunu arıyor demektir. Sizin hoşunuza gitmeyecek durumlarda ve ortamlarda bulunmuyor, özellikle de onu merak ettiğinizde size nerede olduğunu ve ne yaptığını söylüyor, kestirip atmıyorsa bu da önemli bir belirtidir.

Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?
Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Okulda Bir Erkeğin Seni Sevdiğini Nasıl Anlarsın?

Okulda bir erkeğin seni sevdiğini nasıl anlarsın? Sorusunun cevabı aslında çok basittir. Erkekler bunu sürekli teneffüslerde yanınıza gelerek, size bir şeyler sorarak veya sizi derste veya herhangi bir yerde gözünü bile kırpmadan izleyerek bunu kolayca belli edebilir.

Yorum yapın