Ambar Kargo Fiyatları

4.9/5 - (21 votes)

Ambar kargo fiyatları bakıldığı zaman nakliyat sektöründe en fazla merak edilen konular arasında bulunuyor. Günümüzde birçok alanda gelişmeler yaşanmaya devam ediyor ve bu gelişmelerin bir kısmı da nakliyat sektöründe olmaktadır. Durum böyle olunca nakliyat sektöründe yeni kavramlar ortaya çıkmaya başladı ve ambar kargo bu durumda en avantajlı durumlar arasında bulunuyor.

Ambar nakliyat fiyatları genellikle şehirden şehire göre değişebilmektedir. Yani ambar ücretleri net bir bilgi konusunda net olmamaktadır. Klasikleşmiş olan kargoculuk hizmetlerinde olduğu gibi evden eve standart koşullardaki taşımacılık ambar kargolarda mümkün değildir ve sürekli olarak fiyatlar farklı oluyor.

Ambar Kargo FiyatlarıAmbar Kargo Fiyatı
İstanbul Koli Başı Başlangıç8 TL
İzmir Koli Başı Başlangıç8 TL
Ankara Koli Başı Başlangıç8 TL
Adıyaman Koli Başı Başlangıç8 TL
Adana Koli Başı Başlangıç7 TL
Çorum Koli Başı Başlangıç7 TL
Denizli Koli Başı Başlangıç7 TL
Muğla Koli Başı Başlangıç7 TL
Ambar Kargo Fiyatları
Ambar Kargo Fiyatları 2022
Ambar Fiyatları 2022

Ambar Kargo Fiyatları Listesi

Ambar fiyatları konusunda 2022 senesi itibari ile orta hatta bir taşımacılık için koli başına 10 kg ağırlığa kadar 8 ile 10 TL arasında bir ücret isteniyor diyebiliriz. Taşınacak olan eşyaların miktarından Parsiyel taşımacılık gibi özel türlere kadar birçok faktör nakliye fiyatları konusunda etkili olabilmektedir.

İlginizi Çekebilir: Trendyol Araçlı Kurye Maaşları

Ambar Kargo Fiyatları Ne Kadar?

Ambar kargo nedir konusunda ambar genellikle parça eşya veya malzemelerin depolandığı alanlardır, nakliyeye gidecek eşyalar bir nakliyat firmasına verildikten sonrasında ambarlarda bir süre bekletilmektedir. Daha sonrasında ise nakliye için gelen tırlar bu eşyaları yükleyerek bir noktadan farklı bir noktaya taşımaktadır. Klasik kargo hizmetleri ile ambar hizmetleri karşılaştırıldığı zaman,

  • Klasik kargolar küçük çaptaki eşyaları taşırken ambar kargo firmaları da boyut fark etmeksizin eşya taşımacılığı yapar.
  • Klasik kargo firmaları eşyaları evden alarak farklı bir eve teslim ederken ambar kargoda bu durum mümkün olmamaktadır.
  • Klasik kargo firmalarını hem bireyler hem de kurumlar kullanabilir, ambar kargoda ise sadece kurumlar tarafından kullanılabilmektedir.
  • Ambar kargo hizmetleri klasik kargo hizmetlerine oranla yarı yarıya daha uygun olabilmektedir.
Ambar Ücretleri
Ambar Ücretleri

Ambar Ücretleri

Ambar ücretleri bakıldığı zaman ambar nakliye firmaları aracılığı ile belirlenmektedir. Aynı zamanda ürün cinsi, miktarı gibi durumlara göre de fiyatlar değişebilmektedir. Ambar kargo hizmetlerinden yararlanmak için yapılması gereken en önemli şey şirket ile anlaşmak ve şirketler anlaşma sonucunda sizlerin göndereceği tüm eşyaları alarak, kendi ambarında bekletir. Sonrasında ise bu ambarlardan farklı tırlar ile ülkenin birçok tarafına gönderim sağlar.

Ambar kargo takip ile kişiler ambar ürünleri konusunda takip sağlayabilirler. 2022 ambar fiyatları konusunda uygun fiyatlar sağlanmaktadır ve bu sebeple koli başına veya farklı türlerdeki kargo imkanları sağlanabilmektedir. Ambarlar genellikle ekonomik fiyatlıdır ve Türkiye’de genellikle tercih edilen bir taşıma hizmeti olmaktadır.

Ambar Kargo Fiyatları konusu hakkında merak ettiklerinizi ya da düşüncelerinizi yorum bölümünden bizlere ulaştırabilirsiniz.

Yorum yapın