100 TL’lik Google Play Kodu Bedava

4.6/5 - (5 votes)

100 TL’lik Google Play Kodu Bedava – Bedava Google Play kodu, Android kullanıcılara birbirinden farklı kategorilerde oyunlar ve uygulamalar teklif eder. Bu nedenle günümüzde geniş kapsamlı olarak kullanılır. 100 TL bulunduran kodlar birçok yerde kullanım görebilir.

Google Play Store içerisinde hem ücretli hem de ücretsiz aplikasyonlar vardır. Ücretli olanlara daha fazla yatırım gerçekleştirildiği için daha kaliteli ve kullanışlı yapılara sahiptir. Dolayısıyla kullanıcıların oldukça ilgisini çeker.

Ancak adından da anlaşılabileceği üzere bunları kullanmak üzere bir ödeme yapmak gerekir. Burada sadece banka ve kredi kartı değil, aynı zamanda hediye kodları da vardır.

Google Play Kod Nereden Temin Edilir?

Peki, bedava hediye kodu nereden, nasıl temin edilebilir? Bunun için farklı çözümler olsa da günümüzde en çok kullanılan iki seçenek vardır. Bunlardan birincisi süpermarketlerdir. Burada Google Play Store kodları farklı TL değerlerinde sunulmaktadır.

Dolayısıyla en yakınınızdaki süpermarkete gider ve bu kodları sorarsanız, kısa süre içerisinde temin edebilirsiniz. Ardından uygulamaya hemen girebilir, istediğiniz ücretli aplikasyonlardan anında yararlanmaya başlayabilirsiniz.

İkinci seçenek ise teknoloji mağazalarıdır. Buralarda da tıpkı süpermarketlerde olduğu gibi Google Play kod üretici vardır. Bunlar da farklı TL değerlerinde yer alır. Tümünü incelerseniz, size en uygun miktarı hemen alabilirsiniz. Bunların içerisinde 100 TL değerinde olanlar da mevcuttur.

Küs Olan Kişiyi Ayağına Getirmek İçin Dua yazımız da ilginizi çekebilir.

100 TL’lik Google Play Kodu Bedava

Play Kod satın alındıktan sonra pratik bir şekilde kullanılabilmektedir. Her ne kadar satın almak oldukça kolay olsa da günümüzde pek çok insan bunları bedava bulup bulamayacağını da düşünmektedir.

 • 5A5191465C87A
 • 8EE4E3DEADD65
 • EC4E559CDB5E1
 • C3E2AC6841CE4EBB
 • CC5DD3A4D6F5E29B
 • B83923D58C6F3364
 • 1BC815A831CC8
 • 9C36F87771917
 • 18A97A2B5F36B
 • 6F721A1F5EC48
 • 157A68BFC6885
 • E43219BE81D9E
 • 98FAA8D4E73D9E31
 • AC567941AB4DDE9E
 • 5FA5D6A557F1A47B

Eğer bedava Google Play kodu var mı diyorsanız bunun yanıtı evettir. Eğer dijital ortamlarda bir arama yaparsanız bunlara ulaşabilir, tüm detayları ile beraber görebilirsiniz. Gördüklerinizden herhangi bir tanesini rahat bir şekilde kullanabilirsiniz.

Bunun dışında farklı seçenekler de vardır. Zaman zaman play kodları bazı ürünler ile beraber promosyonlu olarak sunulabilmektedir. Dolayısıyla bu gibi imkanları da takip ederseniz, ilgili ürün ile beraber bir kod da elde edebilirsiniz.

Bu kapsamda sunulan seçenekler oldukça fazladır. Dolayısıyla aralarında 100 TL’lik Google Play Kodu bedava 2022 de vardır.

Play Kod Nasıl Kullanılır?

Google Play kodlarını daha önce kullanılmayan kişiler, bunların nasıl aktif hale getirildiğini bilmeyebilir. Her ne kadar zor gibi dursa da bu işlemler pratik bir yapıya sahiptir. İster satın alın isterseniz bedava olarak elde edin, bedava Google Play kodu aynı şekilde kullanılır. Eğer ne yapacağınızı bilmiyorsanız, aşağıda yer alan işlemleri takip edebilirsiniz;

 1. Telefonunuzdan Google Play uygulamasına giriş yapın.
 2. Sağ üst tarafta yer alan profil simgesine dokunun.
 3. Ödemeler ve abonelikler yazan kısma dokunun.
 4. Açılan ekranda hediye kodunu kullan üzerine dokunun.
 5. Temin ettiğiniz kodu girin.

Böylece kodunuzu kısa bir süre içerisinde aktif hale getirebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz.

100 TL’lik Google Play Kodu Bedava
100 TL’lik Google Play Kodu Bedava

Google Play Kodlarında Dikkat Edilmesi Gerekenler

Google Play kodları, kolay bir şekilde ürün aktifleştirmeye olanak tanır. Ancak play kod şifresi kullanırken dikkat etmeniz gereken bazı noktalar vardır.

İster bedava isterse satın alınmış olsun her bir kod tek kullanımlık bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla kaç TL’lik olursa olsun kodu bir kere telefonda, tablette ya da bilgisayarda kullandığınız zaman farklı bir yerde tekrar kullanmanız olası değildir.

Bu durum aynı zamanda zaman için de geçerlidir. Bir kere kullanılınca devre dışı kaldığı için aradan ne kadar zaman geçerse geçsin tekrar kullanmanız mümkün değildir ve farklı bir kod gerekir.

“100 TL’lik Google Play Kodu Bedava” üzerine 4 yorum

 1. Banada Allah rızası için bir kod verir misiniz buradaki kod ların birini kullanmaya çalıştım olmadı lütfen yeni kod verin

  Yanıtla

Yorum yapın