1 Günde Aşık Etme Duası

5/5 - (1 vote)

1 Günde Aşık Etme Duası – Sevdiğini kendine aşık etme duası, seven birçok kişi tarafından merak edilir. Sevgi en temel insan duygularından birisidir. İnsanlar hayatlarının farklı dönemlerinde karşı cinsten birini sevebilir. Bunun sonucunda sevgililik ya da nişanlılık, evlenme gibi süreçlere gidilebilir.

1 Günde Aşık Etme Duası Video

Bu tarz ilişkilerde sevgi temelde yer alır. Aksi takdirde yılın farklı zamanlarda birçok nedenden dolayı zarar görebilir. Eğer çözülmezse bu durum iletişimin zarar görmesine, böylece ayrılmalara kadar neden olabilir.

Şayet bu tarz durumların olması istenmiyorsa, 1 günde aşık etme duası birçok kişi tarafından aranır. Ayrıca tek yönlü bir aşk ilişkisi mevcutsa da bu durum geçerlidir. Her şey Allahü Teala’nın izniyle olduğu için ona dua ederseniz, en kısa sürede muradınıza kavuşabilirsiniz.

Namaz kıldıktan sonra ya da Kur’an-ı Kerim okuduktan sonra ellerinizi açarak dua edebilirsiniz. Duaları ihlaslı ve kalpten bir şekilde devamlı okursanız sonuçlarını da alabilirsiniz. Ayrıca innema emruhu iza erade olarak başlayan ve şöyle devam eden duayı da edebilirsiniz;

 1. Şey’en En Yekule  Lehu Kün
 2. Fe’yekün Fe-Subhanellezi
 3. Bi Yedihi Melekütü
 4. Külli Şey’in Ve
 5. İleyhi Turceun

Bunun yanı sıra bildiğiniz 1 Günde Aşık Etme Duası da okuyabilirsiniz.

Tuz İle Uzaklaştırma Duası da ilginizi çekebilir.

İslam’da Duaların Makbul Olduğu Zamanlar Neler?

Sevdiğini kendine aşık etme duası günün her saatinde edilebilir. Ancak İslam dininde duaların makbul olduğu bazı zamanlar vardır. Bunları bilmek ve dua etmek, makbul olmasına aracı olabilir. Bu zamanlardan bazıları şöyledir;

 1. Her günün zeval vakti
 2. Oruçluyken
 3. Cuma günü öğle ve ikindi arası
 4. Yağmur yağarken
 5. Kur’an-ı Kerim okunurken
 6. Ezan okunurken
 7. Ezan ile kamet arasında
 8. Namaz kılarken, secdedeyken ve namazdan sonra
 9. Kur’an-ı Kerim hatmedildikten sonra
 10. Hasta ve sıkıntılıyken

1 günde aşık etme duası bu gibi zamanlarda özellikle edilebilir. Ayrıca duaların makbul olduğu diğer zamanlarda da okunabilir.

Aşık Etme Duası Kimler Tarafından Okunabilir?

1 günde aşık etme duası bununla ilgili bir arzusu, isteği olan herkes tarafından bakılabilir. Ayrıca sadece kadınların okuyabileceğine dair bir kaide de bulunmaz. Ayrıca şu gibi kişiler tarafından da edilebilir;

 1. Genç insanlar
 2. Boşanan kişiler
 3. İlk kez aşık olan insanlar
 4. Bekar insanlar
 5. Tekrar aşık olmak isteyenler
 6. Karşısındakinin de ona aşık olmasını isteyenler

Bu bakımdan pek çok kişi sevdiğini kendine aşık etme duası okuyabilir.

1 Günde Aşık Etme Duası
1 Günde Aşık Etme Duası

Aşık Olması İçin Dua Okurken Nelere Önem Verilmeli?

Eğer dualarınızın makbul olmasını istiyorsanız dikkat etmeniz tavsiye edilen bazı konular da vardır. Öncelikle büyünün İslam dininde haram olduğu bilinmeli, dolayısıyla uzak durulmalıdır.

Bunun yanı sıra kişilerin gusül abdestli olması ve normal abdesti de almış olması iyi bir davranıştır. Dua ederken de sessiz, sakin ve temiz bir yerde olmanız önerilir. Böylece daha rahat olabilir, duanızı içinizden geldiği gibi edebilirsiniz.

Yorum yapın